Kim jest?

Tamara Arciuch - Karolina z "Niani". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 25-08-2020 | skomentuj

Tamara Arciuch - Karolina z "Niani". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Tamara Arciuch to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, która na swoim koncie ma wiele znanych ról. Stała się popularna dzięki swojej roli w „Niani”, gdzie wcielała się we współpracowniczkę „Pana Skalskiego”. Zobaczcie więcej informacji o Tamarze. 

Wszystko o: Tamara Arciuch 

Pełne imię i nazwisko: Tamara Arciuch, primo voto Szyc 
Data i miejsce urodzenia: 24 marca 1975, Skierniewice 
Zawód: aktorka 
Partner: Bernard Szyc (rozwód), Bartek Kasprzykowski (obecnie)
Dzieci: Krzysztof (1999), Michał, Nadia 
Wzrost: 173 cm 
Waga: ok. 57 kg 
Instagram: @tamara.arciuch 

Kariera 

Tamara Arciuch ukończyła w 1998 roku PWST. Zadebiutowała w 1997 roku na scenie Teatru Ludowego w Krakowie. Grała w wielu sztukach teatralnych. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1997 roku w filmie „Młode wilki 1/2”. Zagrała również w filmie „Wesele” Smarzowskiego. Pierwszą, wielką rolą telewizyjną było granie Moniki w serialu „Adam i Ewa”. Największą popularność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu „Niania”. Grała również w „Halo Hans”, „M jak miłość”, „Teraz albo nigdy!” czy w serialu „Druga szansa”. 

 

  Zobacz także  

Pozostałe przedsięwzięcia 

Brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Pojawiła się gościnnie w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie partnerowała Kasprzykowskiemu w piosence „Somethin’ Stupid”, wcielając się przy tym w Nicole Kidman. Pasjonuje się malarstwem. 

Życie prywatne 

Była żoną aktorka Bernarda Szyca, z którym ma syna Krzysztofa Maksymiliana, który przyszedł na świat w 1999 roku. Jest związana, od wielu lat, z Bartłomiejem Kasprzykowskim, z którym ma dwójkę dzieci: Michała i Nadię. 
Dodaj komentarz