Kim jest?

Nikodem Rozbicki - Kuba z "Bejbi blues". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Patrycja | dnia: 26-08-2020 | skomentuj

Nikodem Rozbicki - Kuba z "Bejbi blues". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

AKPA

Oceń


Nikodem Rozbicki to polski aktor filmowy, a jednocześnie muzyk i DJ. Debiutował w filmie „Bejbi blues”, a dzisiaj najgłośniejszym tematem, który go dotyczy jest to, że spotyka się z Julią Wieniawą. Poznajcie lepiej Rozbickiego. 

Wszystko o: Nikodem Rozbicki 

Data i miejsce urodzenia: 4 czerwca 1992, Warszawa
Zawód: aktor 
Partnerka: Maffashion (rozstanie), Julia Wieniawa (?)
Dzieci: brak 
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji 
Instagram: @nikodamn

Wczesne lata 

Jest synem Beaty i Piotra Rozbickich. Ma młodszego brata Tymoteusza. W dzieciństwie uczył się gry na gitarze, a później nauczył się także gry na gitarze basowej i elektrycznej, a także na perkusji. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Zadebiutował w filmie „Bejbi blues”. Występował w drugiej i trzeciej części „Listy do M.”. W 2018 roku zagrał główną rolę męską w filmie „Świtezianka”. Można było go również oglądać w „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Niedawno oglądaliśmy go w filmie „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. W roku 2014 zadebiutował na małym ekranie, gdzie pojawił się w „Prawo Agaty” i „Ojcu Mateuszu”. Znany jest z takich produkcji jak „Nie rób scen” i „Singielka”. Brał udział w „Tańcu z gwiazdami”. 

Życie prywatne 

Niewiele o nim wiadomo. Do tej pory pewnym jest, że był związany z Maffashion. Coraz częściej słychać jednak, że Nikodem spotyka się z Julią Wieniawą. Potwierdzą związek? 
Dodaj komentarz