Będzie nowa płyta?

Odmieniony Grzegorz Hyży wrócił na łono mediów społecznościowych. Fani: „Chyba schudłeś”

Marta | dnia: 05-11-2020 | skomentuj

Odmieniony Grzegorz Hyży wrócił na łono mediów społecznościowych. Fani: „Chyba schudłeś”

AKPA

Oceń


Grzegorz Hyży jest popularnym muzykiem, o którym zrobiło się głośno za sprawą udziału w trzeciej edycji programu „X Factor”. Wokalista w 2013 roku zgłosił się do programu wraz z byłą już żoną, Mają Hyży. Dzięki telewizyjnemu show piosenkarz zdobył grono fanów i po pewnym czasie wydał swój pierwszy studyjny album zatytułowany „Z całych sił”. W 2015 roku muzyk poślubił dziennikarkę, Agnieszkę Popielewicz, z którą jest do dziś. W kolejnych latach jego kariera nabierała rozpędu i stał się autorem między innymi takich utworów jak „Pod wiatr” czy „Pech to nie grzech”.

Niespodziewane zniknięcie

W pewnym momencie muzyk postanowił zrobić coś, czego nikt się nie spodziewał. W 2020 roku zupełnie zaskoczył wszystkim, znikając z mediów społecznościowych. Usunął wówczas wszelkie zdjęcia, które opublikował niegdyś na swoich profilach.

  Zobacz także  

Fani natychmiast dostrzegli tajemnicze zniknięcie Grzegorza Hyżego. Po pewnym czasie artysta postanowił ich uspokoić i gdy gościł w audycji stacji RMF FM zapewnił, że ma się bardzo dobrze. Zdradził, że chciał jedynie rozpocząć od mediów społecznościowych i poświęcić się rodzinie. Jego żona w rozmowie z Plejadą ujawniła z kolei, że wokalista postanowił na moment wycofać się z życia medialnego, ponieważ zaczął mu doskwierać hejt skierowany przeciwko jego bliskim:

Odczuł w którymś momencie taki trochę medialny hejt w związku z naszym życiem prywatnym i to też jest taki trochę bunt, że on się udziela tylko i wyłącznie zawodowo. Ma się świetnie. To jest taki czas, że Grzesiek nie chce się udzielać, nie chce pisać, nie chce o sobie mówić, wycisza się, ja uważam, że to jest bardzo zdrowe.

Wszystko wskazuje na to, że artysta zdążył już nieco odetchnąć - w ostatnich dniach powrócił do aktywności w social mediach i reaktywował swój profil na Instagramie. Zaczął od przywitania po długiej przerwie:

Cześć. Witam ponownie

Uwagę internautów od razu przykuł odmieniony wygląd wokalisty. Pojawiły się takie komentarze, jak: „Chyba schudłeś”, „Dobrze wyglądasz” czy „Wrócił odmieniony. Coś się szykuje?”. Fani podejrzewają również, że Hyży wkrótce zaskoczy nas nową płytą lub singlem. Będziecie czekać na nowe kawałki piosenkarza?

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć. Witam ponownie? #helloagain #imback #newme #happy

Post udostępniony przez Grzegorz Hyży (@grzegorzhyzy)
Dodaj komentarz