Kim jest?

Baron - członek zespołu Afromental. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Redakcja PinkWall | 18-05-2020 | skomentuj

Baron - członek zespołu Afromental. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

AKPA

Oceń


Aleksander Milwiw-Baron jest polskim gitarzystą, saksofonistą, a także kompozytorem. Jest członkiem polskiego zespołu Afromental. Swoją popularność zawdzięcza występom w roli jurora w programie „The Voice of Poland”, a także związkom: z Olą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Poznajcie lepiej Barona!

Wszystko o: Aleksander Baron 

Pełne imię i nazwisko: Aleksander Milwiw-Baron 
Data i miejsce urodzenia: 13 grudnia 1983, Wrocław
Zawód: muzyk, kompozytor, producent muzyczny 
Partnerka: Ola Szwed (rozstanie), Julia Wieniawa (rozstanie), Blanka Lipińska (obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 186 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @alekbaron

Młodość

Urodził się i wychował we Wrocławiu. Jest synem Ewy Milwiw-Baron i Piotra Barona, który jest saksofonistą jazzowym. Ma dwójkę rodzeństwa: Adama i Marię. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu: I stopnia w klasie fortepianu i II stopnia w klasie saksofonu. Ukończył również Uniwersytet Wrocławski. 

 

  Zobacz także  


Kariera 

W 2007 roku został laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu dla producentów muzycznych „Coke Live Fresh Noise”. Występował z takimi artystami jak Blog 27, Mrozu, Natural Dread Killaz, Mesajah czy Maria Sadowska. W 2016 i 2017 uczestniczył w kilku koncertach w ramach trasy koncertowej Hansa Zimmera. 

Zagrał w serialu „39 i pół”, gdzie wcielił się w „Lizo”, członka zespołu B 27 i kolegę Patryka. Wspólnie z Tomaszem Lachem (Tomsonem) z zespołu Afromental bierze udział w programie „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, gdzie jest jurorem. Wystąpili kiedyś razem w programie „Bitwa na głosy”. 

Życie prywatne 

Baron był związany m.in. z takimi gwiazdami jak Ola Szwed czy Julia Wieniawa. Od niedawna jest w związku z Blanką Lipińską. 

 
Dodaj komentarz