Kim jest?

Adriana Kalska - ukochana Roznerskiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Redakcja PinkWall | 16-01-2020 | skomentuj

Adriana Kalska - ukochana Roznerskiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Oceń


Adriana Kalska coraz częściej rozgrzewa portale plotkarskie. Cokolwiek zrobi – plotka o niej z prędkością światła pojawia się na pierwszych stronach gazet i szczycie internetowych magazynów plotkarskich. Kim jest dokładnie Adriana Kalska?

Wszystko o: Adriana Kalska

Data i miejsce urodzenia: 26 lutego 1986, Słupsk
Zawód: aktorka
Partner: Mikołaj Roznerski
Wzrost: 167 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @adriana.kalska.official

Młodość

Adriana Kalska pochodzi z rodziny, w której wszyscy są artystami (w mniejszy, lub większy sposób). Jej dziadek był, a rodzice i wujek są bursztynnikami. Kalska często podglądała swojego ojca w pracy i chętnie przychodziła do zakładu, gdzie jej ojciec szlifował bursztyny. Jej siostra z kolei jest architektem, a brat – studentem wzornictwa na ASP.
Adriana ukończyła w 2012 roku PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Dla szkoły teatralnej porzuciła, po dwóch latach nauki, w 2007 roku, Państwowe Policealna Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

  Zobacz także  


Kariera

Nie da się zaprzeczyć, że najbardziej znana jest ze swojej roli, którą kreuje w „M jak miłość” od 2015 roku. Mowa oczywiście o postaci Izabeli Lewińskiej. Zadebiutowała jednak już w 2008 roku w serialu „Żołnierze wyklęci”. Największą popularność przyniosła jej jedna z głównych ról w serialu „Sama słodycz”, gdzie zagrała u boku Piotra Adamczyka.
Pojawiała się gościnnie w serialach takich jak m.in. „Singielka”, „Komisarz Alex” czy „Prawo Agaty”.

Zanim jednak pojawiła się w niektórych produkcjach – w 2011 roku wzięła udział w programie „Szansa na sukces”, gdzie śpiewała „Byłaś serca biciem” w odcinku, poświęconemu Andrzejowi Zausze.
Pojawiła się także w teledysku zespołu Indigo Tree do piosenki „Hardlakes” i w 2018 roku była jedną z uczestniczek programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Życie prywatne

Adriana Kalska związana jest z Mikołajem Roznerskim. Ponoć ich drogi wielokrotnie się przecinały, a oni poznawali się, docierali, aż w końcu między nimi zaiskrzyło. Od tego czasu prowadzą wspólne, wydaje się że szczęśliwe, życie.
Dodaj komentarz