Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska - kim jest Bożenka z "Klanu"? Wiek, waga, wzrost, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 16-01-2020 | skomentuj

Agnieszka Kaczorowska - kim jest Bożenka z "Klanu"? Wiek, waga, wzrost, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Agnieszka Kaczorowska to polska tancerka, a także aktorka, którą swoją popularność zawdzięcza roli Bożenki w popularnym „Klanie”. W rolę te wciela się już przeszło… 20 lat! Ale na swoim koncie ma wiele sukcesów, o których nie wszyscy wiedzą.

Wszystko o: Agnieszka Kaczorowska

Pełne imię i nazwisko: Agnieszka Kaczorowska-Pela
Data i miejsce urodzenia: 16 lipca 1992, Warszawa
Zawód: aktorka, tancerka
Mąż: Maciej Pela (od 2018 – obecnie)
Dzieci: Emilia (2019)
Wzrost: 167 cm
Waga: ok. 58 kg
Instagram: @agakaczor

Młodość

Agnieszka Kaczorowska ma dwoje rodzeństwa, a sama z tej trójki jest najmłodsza. Ma siostrę Jolantę i brata Piotra. Kiedy miała dziesięć lat jej rodzice postanowili się rozejść.
Kaczorowska studiowała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Już kiedy miała 6 lat rozpoczęła trenowanie tańca towarzyskiego. Kiedy miała 7 lat pojawiła się w „Klanie”.

  Zobacz także  


Kariera

W zasadzie karierę Kaczorowskiej można podzielić na dwie rzeczy: na taniec i aktorstwo. Jeśli chodzi o taniec, to na swoim koncie ma wiele sukcesów. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Na jej koncie znajduje się m.in. tytuł Mistrzów Polski w kategorii młodzieżowej (z partnerem Pawłem Tekielą) i Mistrzów Świata w stylu latynoamerykańskim (z tym samym partnerem). Prowadziła kilku celebrytów w programie „Taniec z gwiazdami” - zwyciężyła raz, w parze z Krzysztofem Wieszczkiem.

Jako aktorka słynie głównie z roli Bożenki z „Klanu”. Zagrała również w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe”. Pojawia się niekiedy na deskach teatru.

Życie prywatne

W 2017 roku poznała miłość swojego życia – tancerza Macieja Pelę. Wyszła za niego 7 września 2018 roku, a 26 lipca 2019 roku wydała na świat ich córkę – Emilię.
Dodaj komentarz