Co za metamorfoza!

Blake Lively nie jest już blondynką? Na nowych zdjęciach nie przypomina siebie!

Redakcja PinkWall | 16-01-2020 | skomentuj

Blake Lively nie jest już blondynką? Na nowych zdjęciach nie przypomina siebie!

ctvscifi.com

Oceń


Blake Lively to bez wątpienia jedna z piękniejszych aktorek Hollywood. Wiele kobiet z pewnością zazdrości jej też męża – Ryana Reynoldsa. Nie można powiedzieć, że nie poszczęściło się jej w życiu (chociaż oczywiście w większości wymagało to od niej sporo pracy). Gwiazda jednak nie jest przywiązana specjalnie do swojego wyglądu i nie ma problemów, jeśli chodzi o eksperymenty. Chociaż w większości swoich ról była raczej kalifornijską, długowłosą (i długonogą!) blond pięknością – teraz znacznie odchodzi od takiego wizerunku, a w nowych rolach nie boi się szaleć ze swoim wyglądem.

  Zobacz także  


W charakteryzacji do swojego nowego filmu jest kompletnie nie do poznania!

Blake Lively i ogromna zmiana   

Jej najsławniejsza rola to oczywiście ta z „Plotkary” - Lively przez sześć sezonów wcielała się w postać Sereny van der Woodsen i od tego momentu przypięto jej pewną łatkę, a dla wielu zawsze pozostanie po prostu bogatą blondynką z dobrego domu.

Najwidoczniej zaczęło jej to w pewien sposób ciążyć i Blake postanowiła zerwać tę etykietkę ze swojego nazwiska. Mimo, że urodziła praktycznie dopiero co dziecko, już przyjęła rolę w filmie „The Rhythm Section”. Żaden film, w którym dotychczas grała, nie przeniósł jej do pierwszej ligii aktorek, ale dzięki tej roli wszystko może się zmienić. Zdjęcia, którymi raczy swoich fanów, są nie lada gratką. Blake Lively zupełnie nie przypomina tam siebie.

Swój „nowy” wygląd, na potrzeby filmu, zawdzięcza sławnej charakteryzatorce – Vivian Baker.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Facetune broke. @therhythmsectionmovie (Both makeup looks by the incredible @vivianbaker 💄)

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)

Nie jest to jednak jedyna charakteryzacja, z jaką przyszło się zmierzyć pięknej Lively. Jak wam się podoba z brązowymi włosami?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#AllTheFilters 💄💀@therhythmsectionmovie @vivianbaker #therhythmsection

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)


Hollywood zawsze docenia gwiazdy, które dla roli nie boją się przytyć, schudnąć, oszpecić albo zmienić nie do poznania. Mamy nadzieję, że to, co zrobiła Lively dla roli w filmie „The Rhythm Section” będzie dla niej przepustką do najsławniejszych gwiazd Hollywood.
Dodaj komentarz