Jak wam się podoba?

Weronika Książkiewicz pochwaliła się swoim partnerem. Opowiedziała jak bardzo za nim tęskni

Redakcja PinkWall | 27-04-2020 | skomentuj

Weronika Książkiewicz pochwaliła się swoim partnerem. Opowiedziała jak bardzo za nim tęskni

AKPA

Oceń


Weronika Książkiewicz kilka lat temu była związana z Markiem Bukowskim. Aktorska para rozstała się jednak w 2018 roku. Od tego czasu Książkiewicz raczej nie chwaliła się swoim życiem prywatnym, a swoją całą miłość oddała swojemu synkowi. Jak się okazuje – aktorka od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana. Pandemia sprawiła jednak, że póki co artystka nie może spotkać się ze swoim partnerem, by spędzić z nim izolację. 

 

  Zobacz także  


Weronika Książkiewicz pochwaliła się partnerem 

Z tego, co napisała aktorka, można wywnioskować, że jej partner jest obcokrajowcem. Pod wspólnym zdjęciem celebrytka zamieściła wpis: 

Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna, próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach - krótko mówiąc, strasznie tęsknię. HEZI you are my treasure, I miss you so much.... naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też tak został rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy już na wieki. AMEN.

Fani bardzo ciepło przyjęli wyznanie aktorki i nie szczędzili jej miłych komentarzy – zarówno bezpośrednio o niej, jak i o jej partnerze. Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy, którzy zostali rozdzieleni, będą mogli się ze sobą spotkać. 
Dodaj komentarz