Kim jest?

Małgorzata Foremniak - serialowa doktor Zosia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 27-04-2020 | skomentuj

Małgorzata Foremniak - serialowa doktor Zosia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Małgorzata Foremniak wielu osobom znana jest z roli doktor Zosi z serialu „Na dobre i na złe”. Jest również jurorką w programie „Mam talent!”, gdzie można zobaczyć jej ogromną wrażliwość. Kim dokładnie jest Małgorzata Foremniak i gdzie jeszcze można oglądać jej talent? 

Wszystko o: Małgorzata Foremniak 

Data i miejsce urodzenia: 8 stycznia 1967, Radom
Zawód: aktorka 
Partner: Tomasz Jędruszczak (mąż do jego śmierci, do 2005), Waldemar Dziki (rozwód w 2011), Rafał Maserak (2007-2009; rozstanie) 
Dzieci: Aleksandra, dwoje adoptowanych dzieci 
Wzrost: 170 cm 
Waga: ok. 50 kg 
Instagram: @malgorzata_foremniak_official

Kariera aktorska 

Zadebiutowała w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Związana była również z Teatrem Kwadrat, a także kilkakrotnie pojawiała się w przedstawieniach Teatru Telewizji. Na dużym ekranie pojawiła się po raz pierwszy w 1990 roku, w filmie „In flagranti”. Można było oglądać ją również w takich serialach i filmach jak „Pitbull”, „Och, Karol 2”, „Na dobre i na złe”, „W rytmie serca” czy „Teraz albo nigdy!”. Za swoją rolę w „Na dobre i na złe” otrzymała Złotą Telekamerę (po trzykrotnym zdobyciu Telekamery). Zajmuje się również dubbingiem. 

 

=

  Zobacz także  


Pozostałe przedsięwzięcia 

Była reprezentantką Polski w sztafecie niosącej ogień olimpijski, z którym przebiegła 450 metrów. Zagrała w kilku teledyskach m.in. do piosenki „Prócz ciebie, nic” Kiljańskiego i Kayah. Zajęła drugie miejsce w programie „Taniec z gwiazdami”, a od 2008 roku jest jurorką w programie „Mam talent!”. 

Życie prywatne 

Małgorzata Foremniak jest córką Marianny i Kazimierza. Urodziła się w Radomiu, ale wychowywała się w Jedlińsku. Dwukrotnie zamężna – pierwszym mężem był Tomasz Jędruszczak, z którym doczekała się córki Aleksandry. Zginął on w wypadku samochodowym w 2005 roku, pod Białobrzegami. Drugim mężem był Waldemar Dziki, z którym adoptowała dwójkę dzieci. Rozwiedli się w 2011 roku. Gwiazda spotykała się w latach 2007-2009 z Rafałem Maserakiem, który był jej partnerem w „Tańcu z gwiazdami”. 
Dodaj komentarz