Kim jest?

Weronika Książkiewicz – Ola z „Planety singli”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Marta | dnia: 16-09-2020 | skomentuj

Weronika Książkiewicz – Ola z „Planety singli”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Oceń


Weronika Książkiewicz to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, której największą popularność przyniosły role w polskich produkcjach komediowych, takich jak „Planeta singli” czy „Kobiety bez wstydu”. Aktorka znana jest również z licznych seriali, między innymi z „Leśniczówki”, „Prawa miasta” i „Na Wspólnej”. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Weronika Książkiewicz

Data i miejsce urodzenia: 21 marca 1981, Moskwa, Rosja
Zawód: aktorka
Partner: Krzysztof Latek (rozstanie), Marek Bukowski (rozstanie), Hezi (2020-)
Dzieci: Borys
Wzrost: 172 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @weronikaksiazkiewicz

  Zobacz także  

Kariera

Weronika Książkiewicz od dziecka ćwiczyła balet oraz gimnastykę artystyczną. Studiowała na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2005 roku. Na ekranie zadebiutowała w serialu „Samo życie”, w którym wcieliła się w postać Ewy. Z czasem zaczęła występować w takich popularnych produkcjach jak „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „Niania”, „Kryminalni”, „Lokatorzy” i „Na Wspólnej”. Dużą popularność przyniosła jej również rola Jagi w serialu „Prawo miasta”. W 2005 roku otrzymała pierwszą filmową rolę w dramacie biograficznym „Karol. Człowiek, który został papieżem” w reżyserii Giacoma Battiata. Aktorkę można zobaczyć też w takich filmach jak „Rozmowy nocą”, „Planeta singli” czy „Kobiety bez wstydu”. Gwiazda brała udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym zajęła piąte miejsce.

Życie prywatne

Aktorka przez pewien czas spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Była również związana z Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna Borysa oraz z kolegą z planu serialu „Leśniczówka”, Markiem Bukowskim. Obecnie Weronika Książkiewicz ma nowego partnera o imieniu Hezi.
Dodaj komentarz