Urocze, prawda?

To nagranie z Michałem Szpakiem bije rekordy popularności! 13-letni wokalista i jego pierwszy wywiad

Redakcja PinkWall | 18-04-2020 | skomentuj

To nagranie z Michałem Szpakiem bije rekordy popularności! 13-letni wokalista i jego pierwszy wywiad

AKPA

Oceń


Michał Szpak swoją popularność zdobył dzięki występowi w programie „X Factor”, gdzie zaprezentował swoje wykonanie piosenki „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena. Kiedy wszedł na scenę – wiele ludzi zanosiło się śmiechem z powodu jego dziwnego ubrania i długich włosów. W momencie wydania pierwszego dźwięku – wszyscy zaniemówili i oddali mu to, co jego. Dzisiaj – jest jednym z najsławniejszych polskich wokalistów. Właśnie ten jego charakterystyczny styl i silna osobowość pozwoliły mu osiągnąć sukces. Okazuje się, że swój talent prezentował już dużo wcześniej, a charyzmę na tym poziomie miał już jako… 13-to letni chłopak. 

Michał Szpak i jego wywiad

Piosenkarz szybko stał się wielką gwiazdą. Brał udział w programach Kuby Wojewódzkiego, wygrywał wiele konkursów. Nawet podczas Eurowizji 2016, z piosenką „Color of Your Life”, zajął dość wysokie miejsce. Artysta ma na swoim koncie pięć albumów, a także brał udział w takich programach jak „Agent-Gwiazdy” i „Taniec z gwiazdami”. Od pewnego czasu jest także jurorem w programie „The Voice of Poland”. 

 

  Zobacz także  


Okazuje się, że Szpak był pewien, że zrobi wielką karierę jeszcze długo, długo przed występem w „X Factor”. Do sieci trafiło nagranie 13-letniego Michała, który jest naprawdę pewny siebie! 

Nagranie przedstawia Szpaka, który udziela wywiadu po występie w konkursie „Gim Hit”. Przed jury wokalista zaprezentował się w piosence „Chłopaki nie płaczą” z repertuaru T.Love. Kiedy dziennikarz zapytał go o jego występ, Michał Szpak odpowiedział: 

Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery, ponieważ gdy zaśpiewałem piosenkę "Chłopaki nie płaczą" jury nie wyraziło złej opinii o tej piosence i moim głosie, lecz wyraziło dobrą

Miał to coś już jako dziecko, prawda? 
Dodaj komentarz