Kim jest?

Stefan Ortega - bramkarz City. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 28-02-2023 | skomentuj

Stefan Ortega - bramkarz City. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Haraldbischoff

Oceń


Stefan Ortega urodził się 6 listopada 1992 w Calden. Jest niemieckim piłkarzem, który występuje na pozycji bramkarza. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego klubu Manchester City.

Wszystko o: Stefan Ortega

Imię i nazwisko: Stefan Ortega
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 6 listopada 1992 / Calden
Wzrost: 185 cm
Waga: 88 kg
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @stefan.ortega1

  Zobacz także  

Kariera

Stefan Ortega grał jako młodzieżowy zawodnik klubów Jahn Calden, KSV Baunatal czy KSV Hessen Kassel, ale prawdziwą karierę rozpoczął w niemieckim klubie Arminia Bielefeld, którego barwy reprezentował w latach 2011-2014. Po tym okresie przeniósł się do Arminia Bielefeld, gdzie grał do 2017 roku, a następnie powrócił do Arminii. W 2022 roku po zawodnika niespodziewanie sięgnął jeden z najlepszych klubów w Europie, angielski Manchester City, którego od tamtej pory jest rezerwowym bramkarzem. Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo 2. Bundesligi. Obecnie niemiecki golkiper wyceniany na około 6 milionów euro.

Życie prywatne

O prywatnym życiu niemieckiego piłkarza wiadomo bardzo niewiele, a on sam rzadko chwali się szczegółami ze swojej codzienności w mediach społecznościowych. Prawdopodobnie obecnie skupiony jest on na swojej piłkarskiej karierze.
Dodaj komentarz