Kim jest?

Sergio Gómez - hiszpański wahadłowy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 28-02-2023 | skomentuj

Sergio Gómez - hiszpański wahadłowy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY 2.0 / Pedro Semitiel from Cehegín, España

Oceń


Sergio Gómez (a właściwie Sergio Gómez Martín) urodził się 4 września 2000 w Badalonie. Jest hiszpańskim piłkarzem, który występuje na pozycji bocznego obrońcy. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego klubu Manchester City.

Wszystko o: Sergio Gómez

Imię i nazwisko: Sergio Gómez Martín
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 4 września 2000 / Badalona
Wzrost: 171 cm
Waga: 68 kg
Partnerka: w związku
Dzieci: brak informacji
Instagram: @sergiogm_10

  Zobacz także  

Kariera

Sergio Gómez Martín jest wychowankiem FC Barcelony, ale w Dumie Katalonii nie udało mu się zrobić kariery i już w 2018 roku trafił do niemieckiej Borussii Dortmund. W drużynie z Zagłębia Ruhry także nie zrobił jednak oszałamiającej kariery, a dużą część czasu spędził na wypożyczeniu w hiszpańskiej Huesce. W 2021 roku zawodnik ponownie zmienił barwy i dołączył do belgijskiego klubu Anderlecht Bruksela. W 2022 roku zawodnik zaliczył spory sportowy awans i przeszedł do angielskiego klubu Manchester City. W swoim dorobku piłkarz ma między innymi triumf w Superpucharze Niemiec czy występy w kadrze Hiszpanii U-21. Obecnie boczny obrońca wyceniany jest na 15 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym hiszpańskiego piłkarza wiadomo niewiele, chociaż chętnie dzieli się on prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Wiadomo, że jego partnerką jest tajemnicza Andrea.
Dodaj komentarz