Piękna postawa?

Ryan Reynolds i Blake Lively przekazali milion dolarów na banki żywności

Redakcja PinkWall | 18-03-2020 | skomentuj

Ryan Reynolds i Blake Lively przekazali milion dolarów na banki żywności

flickr.com

Oceń


Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 roku na planie filmu „Zielona latarnia”. Od razu wpadli sobie w oko i od tego momentu są szczęśliwie w sobie zakochani, a każdą wolną chwilę spędzają ze sobą wzajemnie i swoimi dziećmi. Przez wielu uznawani są za najlepiej dobraną parą w Hollywood. Oboje słyną również z niezwykłego poczucia humoru i angażowania się w ważne sprawy społeczne. Na ich profilach w mediach społecznościowych często pojawiają się zabawne posty. Tym razem jednak postanowili podnieść temat koronawirusa, chociaż nie zabrakło akcentów humorystycznych.

  Zobacz także  


Reynolds i Lively o koronawirusie

Małżonkowie postanowili zareagować na obecne wydarzenia i przeznaczyli milion dolarów na banki żywności.
Na ich profilach w social mediach pojawiły się podobne wpisy:

Covid-19 brutalnie wpłynął na osoby starsze i niezamożne rodziny. Ryan i ja przeznaczamy łącznie milion dolarów na organizacje Feeding America i Food Banks Canada. Jeśli też możesz coś przekazać, te organizacje tego potrzebują. Mimo że musimy się od siebie dystansować, aby chronić tych, którzy nie mają możliwości być na kwarantannie, jesteśmy razem. Pamiętajcie o samotnych i odizolowanych. Facetime, Skype, nakręćcie filmik. Pamiętajcie, że miłość przekracza wszelkie bariery. Społeczności połączyły siły - robią zakupy dla starszych i posiłki dla dzieci. Każdy z nas może zrobić coś dla innych, nawet jeśli jest to po prostu pozostanie w domu. Przesyłam Wam wiele miłości

Napisała aktorka, ale nie byłaby sobą, gdyby nie dodała od siebie jakiegoś żartu:

A teraz, czy ktoś może powiedzieć Ryanowi, że tutaj nie chodzi "dystansowanie się emocjonalne" od teściowej? Nic go nie uratuje.

Z kolei Ryan nazwał COVID-19 „dupkiem”.

Postawa pary aktorów naprawdę spodobała się internautom, którzy jednogłośnie przyklasnęli im w ich pomyśle. Może inne gwiazdy wezmą z nich przykład?
Dodaj komentarz