Kim jest?

Blake Lively - długonoga blondynka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 24-01-2020 | skomentuj

Blake Lively - długonoga blondynka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

glamour.com

Oceń


Blake Lively to długonoga, piękna, blondynka, która ma szansę na przebicie się do I ligi gwiazd Hollywood, dzięki roli w swoim nowym filmie. Chociaż na koncie ma już sporo ważnych ról, to jednak nadal zależy jej najbardziej na jednym – na rodzinie. Kim jest Lively?

Wszystko o: Blake Lively

Pełne imię i nazwisko: Blake Ellender Lively
Data i miejsce urodzenia: 25 sierpnia 1987, Los Angeles, Kalifornia
Zawód: aktorka
Partner: Ryan Reynolds (mąż od 2012 – obecnie)
Dzieci: 3 córki: James (2014), Inez (2016), imię trzeciej córki nie jest znane
Wzrost: 178 cm
Wiek: ok. 59 kg
Instagram: @blakelively

Dzieciństwo

Urodziła się jako córka Erniego i Elaine. Jej ojciec jest aktorem i reżyserem. Elaine też pracuje w przemyśle filmowym – jest menedżerką dla dzieci-gwiazd. Ma czwórkę rodzeństwa: dwóch starszych braci (Erica i Jasona), a także dwie starsze siostry (Lori i Robyn). Całe rodzeństwo również pracuje w przemyśle filmowym. Grywała małe rólki u swojego ojca, ale nie chciała iść w aktorstwo. Marzyła o Uniwersytecie Stanford. Potem jednak postanowiła wrócić do aktorstwa…

  Zobacz także  

Kariera

W 2005 roku brat Lively namówił ją, że przedstawi ją swojemu agentowi. Wzięła udział w castingu do filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”. Pojawiła się również w filmie „Przyjęty” i w „Śmiertelnej wyliczance”.
Największą popularność przyniósł jej jednak serial „Plotkara”. Dzięki roli Sereny van der Woodsen mogła liczyć na więcej propozycji. Pojawiła się, po emisji serialu, w takich filmach jak m.in. „Zakochany Nowy Jork”, „Zielona Latarnia” czy „Wiek Adaline”. W 2020 roku do kin wejdzie film, gdzie zagra główną rolę, „The Rhythm Section”.

Życie prywatne

Kiedyś jej partnerem był Kelly Blatz. Na planie „Plotkary” poznała Penny’ego Badgley’a, z którym była w związku przez trzy lata. Później kilka miesięcy spotykała się z Leonardo DiCaprio. W 2011 roku poznała, na planie „Zielonej Latarni” Ryana Reynoldsa, za którego wyszła w 2012 roku. Mają trójkę dzieci – James, Inez i trzecią, która przyszła na świat pod koniec 2019 roku.
Dodaj komentarz