Poznajecie ją?

Pamiętacie piosenkę "Friday"? Jej autorka bardzo się zmieniła! [FOTO]

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Pamiętacie piosenkę "Friday"? Jej autorka bardzo się zmieniła! [FOTO]

ladbible.com

Oceń


Rebecca Black przez wielu była nazywana „najgorszą piosenkarką świata”. Wszystko za sprawą tego, że w 2011 roku wypuściła na YouTube swoją piosenkę - „Friday”. Faktycznie, piosenka nie była zbyt szczególna. Ale w sumie czego można byłoby spodziewać się po 13-letniej dziewczynce? Po prostu zrobiła, co mogła, aby miało to ręce i nogi. Mimo to boleśnie zderzyła się z internautami, którzy nie zostawiali na niej suchej nitki. Wyśmiewaniu nie było końca. W sieci roiło się od memów, które drwiły z młodocianej wokalistki.To już 9 lat jak piosenka pojawiła się na YouTube, ale nadal pozostaje na Rebecce piętno tego, co zrobiła. Od tylu lat nie nagrała nadal żadnej płyty i niestety nie najlepiej wspomina okres, w którym wrzuciła na Internetu „Friday”. Jedno jest pewne – Rebecca Black ZUPEŁNIE nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Mieliśmy spore problemy, aby ją poznać.

  Zobacz także  


Rebecca Black – wielka zmiana

Gwiazda kompletnie się zmieniła – ma dzisiaj 22. lata, włosy sporo skróciła i przefarbowała z czarnego na fioletowy. Ubiera się bardzo odważnie i gdyby nie nazwa jej Instagramowego profilu – nie mieli byśmy pojęcia, że to właśnie ona znajduje się na zdjęciu.

Właśnie na tym medium społecznościowym zamieściła post, który miał uczcić kolejną rocznicę wydania pamiętnej piosenki. Napisała tam m.in. że zmagała się w tamtym momencie z depresją, że nikt nie chciał z nią współpracować i że gdyby mogła cofnąć czas – powstrzymałaby się przed publikacją tego wątpliwego hitu.

A jak się zmieniła? Sami zobaczcie:

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

*swipe ->* 9 years ago today a music video for a song called “friday” was uploaded to the internet. above all things, i just wish i could go back and talk to my 13 year old self who was terribly ashamed of herself and afraid of the world. to my 15 year old self who felt like she had nobody to talk to about the depression she faced. to my 17 year old self who would get to school only to get food thrown at her and her friends. to my 19 year old self who had almost every producer/songwriter tell me they’d never work with me. hell, to myself a few days ago who felt disgusting when she looked in the mirror! i’m trying to remind myself more and more that every day is a new opportunity to shift your reality and lift your spirit. you are not defined by any one choice or thing. time heals and nothing is finite. it’s a process that’s never too late to begin. and so, here we go! this might be a weird thing to post but the honesty feels good if nothing else. 🤍

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)
Dodaj komentarz