Zobacz WIDEO

Instamatka sparodiowała "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Zabawne?

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Instamatka sparodiowała "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Zabawne?

youtube.com; BAKU FAMILY

Oceń


Malwina Bakalarz to jedna z najpopularniejszych blogerek parentingowych. Działa z na Bakusiowo.pl od 2013 roku, a od pewnego czasu udziela się również za pośrednictwem YouTube. Prywatnie jest żoną Macieja Bakalarza, z którym doczekała się dwójki dzieci – Mateusza i Mileny. To oni, tak naprawdę, są gwiazdami jej kanału na YT. Seria „Milenka mówi” była jedną z najchętniej oglądanych. Później okazało się jednak, że jest coś popularniejszego od małej Milenki. Mowa o tworzeniu parodii pod najpopularniejsze piosenki w Polsce, czego chwyciła się Bakusiowa.

Rozpoczęła od „Weź nie pytaj” Pawła Domagały. Parodia ta została okrzyknięta przez media i internautki „hymnem matek”. W ciągu dwóch tygodni obejrzano ten filmik ponad 7 milionów razy, a Malwina Bakalarz zaśpiewała tę przeróbkę w „Kabaret na żywo” na Polsacie. Teraz wróciła z nowym hitem…

  Zobacz także  


Malwina Bakalarz - „Ona by tak chciała”

Kolejna parodia matki? Nie ma problemu. Do tej pory pojawiało się jeszcze kilka hitów, które przerobione zostały w taki sposób, aby pasowały do tematyki kanału Malwiny. Tym razem jednak uderzyła w bardzo czułą strunę - „Ona by tak chciała”, które było grane w 2019 roku niemalże wszędzie i przez wszystkie stacje.
Wyjątkowo w tej parodii można usłyszeć również Macieja – czyli męża „Bakusiowej”.

Z resztą posłuchajcie sami tej przeróbki:Co sądzicie o takich przeróbkach? Podobają wam się? Wydaje nam się, że Malwina Bakalarz daleko na tym zajedzie, więc warto ją uważnie obserwować.
Dodaj komentarz