"Przestali się dogadywać"

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner ROZSTALI SIĘ?

Redakcja PinkWall | 25-03-2020 | skomentuj

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner ROZSTALI SIĘ?

AKPA

Oceń


Magdalena Cielecka jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Przeżywa właśnie drugi, wielki, rozkwit w swojej karierze. Głównie za sprawą swojej roli w serialu „Chyłka”. Ewidentnie jednak sukcesy w życiu zawodowym nie łączą się z sukcesami w życiu prywatnym. Od wielu lat spotyka się z różnymi mężczyznami, ale żaden nie zagrzał u niej miejsca na stałe. W zeszłym roku spekulowano, że aktorka spotyka się z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem, z którym występowała na deskach warszawskiego Teatru Nowego. Według nowych informacji – to już tylko wspomnienie.

  Zobacz także  


Cielecka i Gelner się rozstali?

Ciężko mówić o tym jak o pewniku – nigdy bowiem nie potwierdzili tych rewelacji, o których mówiono już rok temu. Co jakiś czas pojawiały się jednak pewne dowody, które miałyby świadczyć, że faktycznie tak było. Para ponoć pojawiła się wspólnie na ślubie Zborowskiej i Wrony. Ich udział w wydarzeniu zostało potwierdzone przez Roberta Kupisza. Również niektóre komentarze ich znajomych pod zdjęciami miały na to wskazywać.

Okazuje się, że nie wszystko poszło po ich myśli i według plotek – para postanowiła się rozstać. Takie pogłoski pojawiły się po tym, jak Cielecka na gali Orłów pojawiła się sama – bez swojego młodszego partnera. Do ciekawych informacji dotarł tygodnik „Na żywo”. Osoba z otoczenia aktorów powiedziała, że faktycznie – Bartek i Magda nie są już razem:

Magda i Bartosz nie są już parą. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami

Pasowali do siebie?
Dodaj komentarz