Kim jest?

Magdalena Cielecka - serialowa Chyłka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Magdalena Cielecka - serialowa Chyłka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera

AKPA

Oceń


Magdalena Cielecka jest polską aktorką – zarówno serialową, filmową, jak i teatralną. Potrafi doskonale wcielić się w każdą rolę, którą przychodzi jej zagrać. Nie wszyscy jednak wiedzą kim dokładnie jest Cielecka – dlatego poznajcie ją lepiej.

Wszystko o: Magdalena Cielecka

Pełne imię i nazwisko: Magdalena Lucyna Cielecka
Data i miejsce urodzenia: 20 lutego 1972, Myszków
Zawód: aktorka
Partner: Bartek Gelner (od 2019 – obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 171 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @cielecka_magda.official

Młodość

Dzieciństwo spędziła w Żarkach-Letnisku. Ukończyła szkołę średnią w Częstochowie – a dokładniej VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. Wybrała to liceum ze względu na nauczycielkę języka polskiego – po to, aby na pewno ją uczyła wybrała się na profil biologiczno-chemiczny. Dzięki niej zainteresowała się teatrem, a do egzaminów do szkoły aktorskiej przygotował ją częstochowski aktor – Marek Ślosarski. W 1995 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie.

  Zobacz także  


Kariera

Zadebiutowała w filmie „Pokuszenie” w 1995 roku. Była związana ze Starym Teatrem w Krakowie. Największa popularność przyszła kiedy pojawiła się w produkcjach „Samotność w sieci” i „Magda M”. Później zagrała jeszcze w kilku wspaniałych filmach i serialach np. „Córki dancingu”, „Mniejsze zło” czy „Ciemno, prawie noc”. Obecnie można oglądać ją w serialu „Chyłka”.

Życie prywatne

Przez wiele lat była związana z Grzegorzem Jarzyną, a później z Andrzejem Chyrą. Kiedy się rozstali – Cielecka związała się z Dawidem Wajntraubem. Od 2019 roku spotyka się z Bartoszem Gelnerem.
Dodaj komentarz