Ponoć to dość nagła decyzja władz TVP

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami! Ogłosiła koniec Rodzinki.pl

Redakcja PinkWall | 20-02-2020 | skomentuj

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami! Ogłosiła koniec Rodzinki.pl

AKPA

Oceń


Wydawałoby się, że „Rodzinka.pl” to jeden z najchętniej oglądanych i najpopularniejszych seriali, które wyprodukowała Telewizja Polska. Okazuje się, że chyba się myliliśmy… Małgorzata Kożuchowska, czyli odtwórczyni roli Natalii Boskiej, poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że serial zostanie zdjęty z anteny. Trudno w to uwierzyć, bo wydawałoby się, że serial jest bardzo chętnie oglądany. Potwierdzają to także komentarze pod obszernym wpisem Kożuchowskiej.

Jaki jest oficjalny powód takiej decyzji? Nieoficjalnie mówi się, że ostatni sezon zanotował spadek oglądalności o ponad 200 tysięcy widzów. Pojawiały się także informacje, że ma powstać kinowa wersja serialu. Nic nie jest jednak pewne, nikt nie postanowił się do tego odnieść.

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami

W swoim nagraniu i wpisie odniosła się do tego, że TVP postanowiło zakończyć projekt pt. „Rodzinka.pl”:

  Zobacz także  


Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”.

Widać było, że aktorka jest bardzo zaskoczona – potwierdza to jedynie to, co pojawiało się w mediach od jakiegoś czasu. Ostateczna decyzja o zakończeniu zdjęć do tego serialu pojawiła się dość nagle. „Na żywo” napisało również o „rozgoryczeniu” aktorów, którzy tam pracowali.

Przypomnijmy: to właśnie dzięki temu serialowi powstało wiele gwiazd – Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski czy Wiktoria Gąsiewska. W swoim filmiku wspomniała o tym Kożuchowska, która powiedziała o „zawiązujących się przyjaźniach, miłościach i rodzących się dzieciach”. Wygląda na to, że wszyscy, którzy pracowali w produkcji – nagle zostaną bezrobotni. 16 sezon "Rodzinki.pl" będzie tym ostatnim...

Będziecie za nimi tęsknić?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)
Dodaj komentarz