Kim jest?

Katarzyna Zielińska - rudowłosa piękność. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 19-01-2020 | skomentuj

Katarzyna Zielińska - rudowłosa piękność. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Katarzynę Bujakiewicz doskonale znają ci, którzy oglądali kiedyś „Na dobre i na złe”, a także z pewnością kojarzą z roli w najsławniejszym serialu TVN - „Magda M”. Ale pojawiała się jeszcze w kilku rolach, których nie da się nie pamiętać. Kim w ogóle jest Katarzyna Bujakiewicz?

Wszystko o: Katarzyna Zielińska

Data i miejsce urodzenia: 29 sierpnia 1979, Limanowa
Zawód: aktorka
Partnerzy: Wojciech Domański (mąż od 2013 - obecnie)
Dzieci: Henryk (2015), Aleksander (2017)
Wzrost: 167 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @katarzynazielinska

Kariera aktorska

W 2002 roku ukończyła PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Obecnie występuje w warszawskich teatrach. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym. Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i zdobyła tam Nagrodę Publiczności.
W 2006 roku brała udział w programie „Szansa na sukces”. Uczyła się śpiewać pod okiem Zapendowskiej.
Wystąpiła w „Urodzinowym strzale w dychę” kabaretu Ani Mru Mru.
Na swoim koncie ma wiele nagród za swoją grę aktorską. Najpopularniejsze filmy i seriale w których grała to m.in. „Barwy szczęścia”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Och, Karol 2” czy „Zawsze warto”.

  Zobacz także  

Pozostałe przedsięwzięcia

Była uczestniczką wielu programów rozrywkowych m.in. „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była kapitanem programu „Kocham Cię, Polsko!” i jurorką programu „Bitwa na głosy”.

Życie prywatne

W 2013 roku poślubiła Wojciecha Domańskiego, który jest finansistą, a także członkiem rady nadzorczej Ruchu. Mają dwóch synów: Henryka, a także Aleksandra.
Dodaj komentarz