Modelka nie komentuje

Heidi Klum jest w ciąży?! Jedno zdjęcie wywołało sporą burzę

Patrycja | dnia: 24-04-2020 | skomentuj

Heidi Klum jest w ciąży?! Jedno zdjęcie wywołało sporą burzę

flickr.com

Oceń


Heidi Klum od dłuższego czasu jest niezwykle zakochana w swoim 16 lat młodszym mężu i ewidentnie związek z członkiem zespołu Tokio Hotel – Tomem Kaulitzem – służy gwieździe. Kilka dni temu gruchnęła naprawdę niespodziewana wiadomość, że Heidi jest w ciąży z młodym gwiazdorem. Dowodem miało być zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie modelki. Okazuje się, że nie wszystko jest takim, jakim się wydaje. 

Heidi Klum w ciąży?

Kiedy informacja o tym, że modelka Heidi Klum spotyka się z młodszym o 16 lat Tomem Kaulitzem, media nie dawali im spokoju. Była to niewątpliwa sensacja, więc wszyscy chcieli wiedzieć wszystko, co dotyczyło ich związku. Nie wszyscy dawali im jakiekolwiek szanse, a para się zaręczyła. Kiedy niektórzy prognozowali, że związek szybko się rozpadnie – ci wzięli piękny, bajkowy ślub. Ewidentnie są ze sobą bardzo szczęśliwi, o czym Klum chętnie mówiła w wywiadach. Dla fanów pary następny krok jest logiczny – dziecko! Dlatego kiedy pojawiło się na Instagramie zdjęcie Heidi w towarzystwie jej męża i jego brata z dużymi brzuchami – wszyscy wywnioskowali to, co chcieli usłyszeć. Że oto Heidi Klum jest w ciąży ze swoim młodym mężem. W przypadku modelki sprawa jednak nie jest taka oczywista. 

 

  Zobacz także  


Co prawda pod zdjęciem pojawił się opis: 

Obiad był dobry

Można by stwierdzić, że Heidi faktycznie bardzo się najadła. Na żaden komentarz z zapytaniem o ciążę jednak nie odpowiedziała. Jeśli faktycznie spodziewają się z Tomem dziecka – będzie to jej piąta pociecha. Gwiazdor Tokio Hotel zostałby ojcem po raz pierwszy. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dinner was good 🥰

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)
Dodaj komentarz