Kim jest?

Filip Chajzer - kontrowersyjny dziennikarz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Redakcja PinkWall | 29-01-2020 | skomentuj

Filip Chajzer - kontrowersyjny dziennikarz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Filip Chajzer to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Niestety, zasłynął kilka razy wpadkami, jakie zaliczył na wizji m.in. naśmiewał się z ludzi z Sosnowca i żartował z osób, które mają ataki paniki. Kim jest Filip Chajzer? Nazwisko na pewno kojarzycie! Nie mylicie się.

Wszystko o: Filip Chajzer

Pełne imię i nazwisko: Filip Aleksander Chajzer
Data i miejsce urodzenia: 27 listopada 1984, Warszawa
Zawód: dziennikarz, prezenter telewizyjny
Partnerka: Julia (żona do 2013), Małgorzata Walczak (obecnie)
Dzieci: Maksymilian (zm. w 2015), Aleksander (2017)
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @filip_chajzer

  Zobacz także  


Kariera

Pracę jako dziennikarz zaczynał w gazetach, jako redaktor, między innymi w „Super Express” czy „Newsweek”. Od 2009 do 2011 roku był reporterem serwisu informacyjnego „Stolica” w TVN Warszawa. Później zaczął pracować w TVN, a dokładniej w „Dzień dobry TVN”. Prowadził wakacyjne wydanie programu, a w 2019 roku dołączył na stałe do grona prowadzących. Był również prowadzącym różnych innych programów w stacji TVN m.in. „Mali giganci”, „Dom marzeń” czy „Big Brother”. W Radiu Złote Przeboje prowadził audycje wraz ze swoim ojcem.
W 2018 roku wziął udział, wraz z ojcem – Zygmuntem – udział w programie „Ameryka Express”.

Życie prywatne

Jest synem Zygmunta Chajzera. Ma starszą siostrę Karolinę (z pierwszego małżeństwa ojca), a także młodszą siostrę Weronikę.
Do 2013 roku był mężem Julii. Miał z nią syna – Maksymiliana – który zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku. Obecnie związany jest z dziennikarką Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra.
Dodaj komentarz