"NIE oglądajcie tego"

Dorota Zawadzka skrytykowała "Szkołę z TVP". Zaapelowała na Facebooku

Redakcja PinkWall | 02-04-2020 | skomentuj

Dorota Zawadzka skrytykowała "Szkołę z TVP". Zaapelowała na Facebooku

AKPA

Oceń


Dorota Zawadzka swoją popularność dzięki programowi „Superniania”, gdzie przedstawiała nieradzącym sobie rodzicom alternatywne sposoby na wychowywanie dzieci. Mimo, że od lat nie można jej już oglądać w telewizji – gwiazda na stałe dołączyła do grona celebrytów i dla wielu do dzisiaj jest autorytetem w kwestii wychowywania i nauczania dzieci. Niedawno z kolei dołączyła do grona osób, które mocno krytykują „Szkołę z TVP”, która w czasie pandemii koronawirusa produkowana jest przez Telewizję Publiczną. Na Facebooku nie przebierała w słowach. 

Dorota Zawadzka o „Szkole z TVP” 

Celebrytka nadal jest „Supernianią” – przynajmniej tak zapamiętała ją większość osób. Ona nie odcina się od tego i do dzisiaj stawia na edukację w kwestii wychowania i prawidłowego rozwoju dziecka. 

 

  Zobacz także  


Niedawno postanowiła dołączyć do obozu krytyków Telewizji Polskiej, a dokładniej programu „Szkoła z TVP”. To lekcje, które transmitowane są przez publiczną telewizję dla uczniów szkoły podstawowej, którzy z powodu pandemii zmuszeni są do nauki w domu. 

Zawadzka naprawdę nie przebierała w słowach, kiedy podsumowywała swoje myśli, jakie narodziły jej się po emisji „Szkoły z TVP”:

Po dwóch dniach oglądania "lekcji" w TVP apeluję do rodziców i dzieci. NIE oglądajcie tego. Wyłączcie telewizor. Poszukajcie na YT albo w innym miejscu w sieci pasjonatów, nauczycieli, edukatorów i zostańcie z nimi

Na koniec dodała: 

To, co pokazuje dwumiliardowa TVP to kompromitacja

Internauci, którzy zapoznali się z wypowiedzią Superniani, zdecydowanie się z nią zgadzali. Zawadzka nie jest jedyną osobą, której nie podoba się sposób prowadzenia zajęć w TVP. Krytykuje się „Szkołę z TVP” za słabą wartość merytoryczną i kiepskich prowadzących. 

TVP już opublikowało oświadczenie, atakujące konkurencyjne stacje za to, że naśmiewają się z ich zajęć. Jednocześnie podkreślili, że do zajęć podchodzą wieloletni nauczyciele z ogromnym stażem…

No cóż. A wam jak się podoba „Szkoła z TVP”? 
Dodaj komentarz