Kasia odpowiedziała

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z wycieczki do lasu. Internauci na palcu Dąbrowskiej dopatrzyli się pierścionka i zaczęły się spekulacje

Redakcja PinkWall | 11-05-2020 | skomentuj

Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z wycieczki do lasu. Internauci na palcu Dąbrowskiej dopatrzyli się pierścionka i zaczęły się spekulacje

AKPA

Oceń


Antoni Królikowski, po rozstaniu z Julią Wieniawą, po jakimś czasie zaczął spotykać się z niejaką Kasią Dąbrowską. Dziewczyna nie jest związana z show biznesem i póki co, jedynie, pokazuje się obok Królikowskiego na ściankach i na niektórych jego zdjęciach. Nie zabiera jednak głosu w żadnych sprawach dotyczących ich prywatności, nie garnie się również do tego, aby zacząć pojawiać się w kolorowej prasie. Dziewczyna bardzo ceni sobie prywatność, a jej profil na Instagramie jest niepubliczny. Niedawno na selfie u Królikowskiego, na którym pozuje z mamą i swoją wybranką, niektórzy wypatrzyli istotny szczegół. 

 

  Zobacz także  


Antoni Królikowski z ukochaną i mamą 

Królikowski co jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje ze swoją ukochaną. Ostatnie selfie prezentuje jego, mamę - Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, a także jego ukochaną. Cała trójka wybrała się do lasu. Tam, bez maseczek, w spokoju, mogli sobie spacerować. Antek podpisał zdjęcie: 

Ludzie z lasu 

Niektórzy byli bardzo spostrzegawczy i dostrzegli, że na palcu Dąbrowskiej pojawił się piękny pierścionek. Od razu posypały się pytania, czy jest to pierścionek zaręczynowy. Partnerka Królikowskiego zabrała głos i krótko skomentowała to pytanie: 

Nie 

Wychodzi na to, że na ślub w rodzinie Królikowskich trzeba będzie jeszcze poczekać. Czy Dąbrowska ostatecznie będzie tą jedyną? Cóż, czas pokaże. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ludzie z lasu ☘️🐰🌲#las #dom

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
Dodaj komentarz