Gratulacie!

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa doczekali się trzeciego dziecka!

Redakcja PinkWall | 11-02-2020 | skomentuj

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa doczekali się trzeciego dziecka!

billboard.com

Oceń


Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias są ze sobą od niemalże 20 lat. Nigdy nie opowiadali o swoim życiu prywatnym, nie dzielili się swoim związkiem na łamach kolorowych gazet, dzielą się na swoich social mediach tylko tym, co jest dla nich wygodne. Nic dziwnego, że udało im się ukryć fakt, że tenisistka po raz drugi jest w ciąży. Dzisiaj okazało się, że Kurnikowa urodziła. Nie powiedział o tym jednak ani ojciec malucha, ani mama. Całą tajemnicę zdradził bowiem… brat Enrique, czyli Julio Iglesias Junior.

  Zobacz także  


Kurnikowa urodziła?

Dziennikarz „Daily Mail” zapytał 46-letniego brata Enrique – Julio Iglesiasa Juniora – o to, czy to prawda, że spodziewają się nowego członka rodziny. Mężczyzna stwierdził, że został już wujkiem.

Redaktor dopytywał więc, czy dziecko się już urodziło. A Iglesias krótko to potwierdził. Nie chciał jednak ujawniać jakiej płci jest dziecko Kurnikowej i jego brata.

Rodzice nadal konsekwentnie milczą w tej sprawie – nie powinno nas to w żaden sposób dziwić. Kiedy publikują zdjęcia swoich dzieci zawsze odbija się to w mediach echem, więc raczej jest to rzadkość. Dlatego przez pewien czas na pewno próżno będzie szukać fotografii z kolejnym członkiem rodziny Iglesiasów.

Przypomnijmy, że Enrique i Anna są rodzicami bliźniaków, które przyszły na świat 16 grudnia 2017 roku. Ich dzieci noszą imiona Lucy i Nicolas.

Jeśli faktycznie Kurnikowa i Iglesias ponownie zostali rodzicami to gratulujemy!
Dodaj komentarz