Urocze?

Kurnikowa i Iglesias pochwalili się swoim trzecim dzieckiem!

Redakcja PinkWall | 14-02-2020 | skomentuj

Kurnikowa i Iglesias pochwalili się swoim trzecim dzieckiem!

Oceń


Chyba nieco zbyt wcześnie wysnuliśmy wnioski na temat tego, że Enrique i Kurnikowa nie pochwalą się szybko swoim dzieckiem. Tymczasem tenisistka udostępniła na swoim Instagramie dość obszerną relację z porodówki, na której można zobaczyć maleństwo pary, a także jak Kurnikowa wyglądała po porodzie. Można również domyślić się, że Iglesias był przy niej podczas tego trudnego fizycznie momentu.

Czyli jednak to prawda – Iglesias i Kurnikowa przywitali na świecie swoje trzecie dziecko i teraz możemy powiedzieć to z całą pewnością!

  Zobacz także  


Trzecie dziecko pary

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa bardzo dbają o swoje życie prywatne. Niezbyt często pokazują tam swoje dzieci, więc nikt nie spodziewał się, że teraz zrobią wyjątek. Nie mówili nic o ciąży, więc kiedy ta informacja ujrzała światło dzienne przez przypadek – wszyscy byli w szoku. Kiedy okazało się, że już zaraz poród – nikt nie mógł się nadziwić. Teraz to brat Enrique zdradził, że ponownie został wujkiem. Nie powiedział jednak kiedy dokładnie, jakiej płci jest dziecko i jak ma na imię.

Na razie nadal nie wiadomo jak ma na imię dziecko i jakiej jest płci (chociaż sądzimy, że jest to dziewczynka). Na udostępnionym zdjęciu widać szczęśliwą Kurnikową i Iglesiasa, który całuje ją w czoło. Podali dokładną datę narodzin malucha: 01.30.2020

Urocze?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

01.30.2020

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)
Dodaj komentarz