Kim jest?

Anna Dereszowska - Korba z "Lejdis". Wiek, wzrost, waga, partner, Instagram, dzieci

Redakcja PinkWall | 23-04-2020 | skomentuj

Anna Dereszowska - Korba z "Lejdis". Wiek, wzrost, waga, partner, Instagram, dzieci

AKPA

Oceń


Anna Dereszowska jest polską aktorką, która na swoim koncie ma wiele pamiętnych ról. Potrafi zagrać tak samo dobry, jak i zły charakter. Jest kokietką tak samo, jak twardą babką. Wydaje się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Poznajcie lepiej Dereszowską! 

Wszystko o: Anna Dereszowska 

Data i miejsce urodzenia: 7 stycznia 1981, Mikołów 
Zawód: aktorka, wokalistka 
Partner: Piotr Grabowski (rozstanie), Daniel Duniak
Dzieci: Lena (2008), Maks (2015) 
Wzrost: 170 cm 
Waga: brak informacji
Instagram: @dereszowska 

Kariera 

W 2003 roku Dereszowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W 2002 roku zadebiutowała rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” Mikołaja Gogola na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Większości jest znana jako posterunkowa Kalina Fatalska ze „Złotopolskich. Na swoim koncie ma również role w takich serialach i filmach jak „Klub Szalonych Dziewic”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Lejdis”, czy „Mayday”. 

Oprócz aktorstwa – drugim wielkim talentem Dereszowskiej jest śpiew. W 2010 roku wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 roku wydała swój debiutancki album studyjny „Już nie zapomnisz mnie”. 

 

  Zobacz także  


Pozostałe przedsięwzięcia 

Wystąpiła w kilku teledyskach m.in. do piosenki „Patrzę w Ciebie” zespołu DeMono. Była opiekunką zwycięskiej drużyny drugiej edycji programu „Mali Giganci”. Brała udział w programach „Ranking gwiazd” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wzięła udział w jednym odcinku programu „Starsza pani musi fiknąć”. Wystąpiła w drużynie w jednym z odcinków teleturnieju „Kocham cię, Polsko!”. 

Życie prywatne 

Była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym doczekała się córki – Leny. Z fotografem Danielem Duniakiem ma syna Maksa. 
Dodaj komentarz