Kim jest?

Anja Rubik - twórczyni #sexedpl i piękna modelka. Wiek, wzrost, waga, mąż, Instagram

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Anja Rubik - twórczyni #sexedpl i piękna modelka. Wiek, wzrost, waga, mąż, Instagram

AKPA

Oceń


Anja Rubik to polska modelka, która swoją karierę zrobiła w zasadzie w Stanach Zjednoczonych. Jest również projektantką mody i prezenterką telewizyjną. Od dłuższego czasu walczy m.in. o edukacje seksualną czy równość dla kobiet. Kim więcej jest Anja Rubik?

Wszystko o: Anja Rubik

Dawne imię i nazwisko: Anna Rubik
Data i miejsce urodzenia: 12 czerwca 1983, Rzeszów
Zawód: modelka, projektantka, prezenterka telewizyjna
Partner: Sasha Knezevic (2011-2016; rozwód)
Dzieci: brak
Wzrost: 179 cm
Waga: ok. 47 cm
Wymiary: 84-61-90
Instagram: @anja_rubik

  Zobacz także  


Kariera

Jej kariera modelki rozpoczęła się kiedy Ania miała 15 lat. Pierwszy raz wyszła wtedy na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum. Po maturze wyjechała z kolei do Nowego Jorku. Należy do kilku agencji m.in. Next czy D-Vision. Uczestniczyła w wielu kampaniach reklamowych m.in. dla Apartu, Chanel, Dora czy H&M. Pojawiała się na wybiegach dla największych projektantów i domów mody np. Yves Saint Laurent, Kenzo czy Alexander McQueen. Nie da się zliczyć na ilu okładkach i ilu czasopism wystąpiła.
W 2012 roku uznano ją za ikonę przez portal models.com
W latach 2014-2015 prowadziła na TVN program „Project Runway”. W 2018 roku wydała „#SEXEDPL. Rozmowy Ani Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. Od stycznia 2019 roku prowadzi internetowy program „SexEdPL ROOM”, gdzie omawia z różnymi ludźmi kwestie dotyczące seksu.

Życie prywatne

Modelka była związana z Sashą Knezeviciem, za którego wyszła w 2011 roku. Niestety, para w 2016 roku ogłosiła swoje rozstanie.
Dodaj komentarz