Gratulacje!

Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się dziecka!

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się dziecka!

stylecaster.com

Oceń


Joe Jonas był swego czasu ulubieńcem wszystkich nastolatek i nie było dziewczyny, która by do niego nie wzdychała. Sophie Turner z kolei najlepiej będzie się kojarzyła fanom serialu „Gra o tron”, w którym miała okazję zagrać. Para jest małżeństwem od roku, ale wydaje się, że wzięli do siebie każde słowo o tym, że będą tworzyć rodzinę. Jak informują zagraniczne media (wspierane, oczywiście, przez informatora z bliskiego otoczenia pary) – gwiazdorska para spodziewa się dziecka!

Jak to możliwe, że fotografowie nie zauważyli, że Turner ma zaokrąglony brzuszek? Okazuje się, że ma na nich sposób.

  Zobacz także  


Jonas i Turner spodziewają się dziecka

Przypomnijmy sobie, że zakochani pierwszy raz razem zostali zauważeni w 2016 roku. Zaledwie rok później ogłosili swoje zaręczyny, a reszta poszła już bardzo szybko. Najpierw pokusili się o spontaniczny ślub w Las Vegas, co miało miejsce zimą ubiegłego roku. Wiosną z kolei zorganizowali ceremonię we Francji – to był czas dla nowożeńców, ich rodzin i przyjaciół.

Teraz okazuje się, że zamierzają założyć rodzinę na dobre. Jak informuje osoba z bliskiego otoczenia Jonasa i Turner – ci spodziewają się dziecka:

Para milczy na ten temat, ale ich przyjaciele i rodzina są bardzo podekscytowani.

Okazuje się, że Turner specjalnie wybierała większe kreacje na czerwone dywany. Celowo starała się zakryć wszystkie nabyte krągłości.

Czy to na 200% prawda? Tego nie wiemy – przedstawiciele gwiazd nie zamierzają zabierać głosu w tej sprawie. Również Jonas i Turner nie wypowiedzieli się na ten temat. Jeśli jednak jest tak, jak mówi „bliski znajomy pary” - gratulujemy!
Dodaj komentarz