Jak radzi sobie podczas pandemii?

Agnieszka Radwańska opowiedziała o trudnych początkach ciąży

Redakcja PinkWall | 14-05-2020 | skomentuj

Agnieszka Radwańska opowiedziała o trudnych początkach ciąży

AKPA

Oceń


Agnieszka Radwańska to jedna z najlepszych polskich tenisistek. Chociaż dwa lata temu ogłosiła, że przechodzi na sportową emeryturę - nadal zdarza jej się wejść na kort i pograć tam dla swojej przyjemności. Od tego czasu mogliśmy również podziwiać ją w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie okazało się, że ma smykałkę również do tego. Radwańska przygotowuje się jednak teraz do najważniejszego wyzwania w jej życiu - niebawem zostanie mamą. 

 

  Zobacz także  


Agnieszka Radwańska o ciąży 

Na początku tego roku Radwańska podzieliła się radosną nowiną - wraz z mężem, Dawidem Celtem, spodziewają się dziecka. Ciążowy brzuch jest już naprawdę spory, więc w zasadzie to kwestia kilku miesięcy, kiedy „Isia” będzie mogła sprawdzić się w roli mamy. Niedawno udzieliła wywiadu dla „Rewii”, gdzie opowiedziała o tym, jak przechodzi swoją ciążę. Okazuje się, że na początku nie było łatwo, gdyż borykała się z nudnościami, ale tenisistka starała się nie narzekać: 

Nie narzekam, bo wiem, że inne kobiety, mają jeszcze gorzej, ale początki były ciężkie

W czasie pandemii wszystko jest znacznie utrudnione. Przyszłe mamusie muszą być bardzo ostrożne, więc pomaga jej w tym, jak może, Celt. Mąż Radwańskiej stara się być bardzo wspierający i troszczy się o ukochaną, i swoje dziecko: 

Sklep, apteki, to ja wszystko załatwiam, uważamy bardzo

Termin porodu Radwańskiej nie jest znany. Nie wiemy również, czy rodzice spodziewają się chłopca, czy dziewczynki. Najpewniej, jak w przypadku Lewandowskich, tą informacją podzielą się dopiero po narodzinach maluszka. 
Dodaj komentarz