Kim jest?

Paulina Krupińska - piękność z gór. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera

Redakcja PinkWall | 17-01-2020 | skomentuj

Paulina Krupińska - piękność z gór. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera

AKPA

Oceń


Paulina Krupińska to jedna z naszych najpiękniejszych modelek, jakie kiedykolwiek reprezentowały Polskę. Delikatna uroda i świetna, nienaganna figura. Teraz – poświęciła się macierzyństwu i można oglądać ją w roli prezenterki na TVN Style. Kim dokładnie jest żona Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Wszystko o: Paulina Krupińska

Pełne imię i nazwisko: Paulina Krupińska-Karpiel
Data i miejsce urodzenia: 22 czerwca 1987, Piastów
Zawód: modelka, prezenterka
Mąż: Sebastian Karpiel-Bułecka (2018 – obecnie)
Dzieci: Antonina (2015), Jędrzej (2017)
Wzrost: 178 cm
Wymiary: 86-63-91
Waga: ok. 55 kg
Instagram: @pkrupinska

Kariera

Chociaż skończyła studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie – nie poszła tą drogą. W 2004 roku zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland. W 2012 zdobyła „Miss Mazowsza”, a także wygrała „Miss Polonia” - logicznym było, że w 2013 roku będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013.
Ma na swoim koncie kilka programów, w których była prowadzącą lub współprowadzącą: „Sekrety Doliny Inków” czy „Wychować i nie zwariować”. Od 2014 roku prowadzi „Klinikę urody”, a kiedyś miała nawet swój cykl w „Pytaniu na śniadanie”.

  Zobacz także  


Pozostałe przedsięwzięcia

Wystąpiła w programie „Dance dance dance”, a za jej zachowanie w programie spadła na nią fala krytyki.
Często występowała w reklamach i była ambasadorką różnych firm i produktów m.in. Link4 Mama, sklepów 5.10.15, szkieł kontaktowych Acuvue czy biura podróży Itaka. Najczęściej pojawia się w reklamach drogerii Rossmann.

Życie prywatne

Od 2018 roku pozostaje w związku małżeńskim z muzykiem – Sebastianem Karpielem-Bułecką. Mają z tego związku dwójkę dzieci: Antoninę, a także Jędrzeja.
Dodaj komentarz