Znowu do wzięcia!

Mandaryna rozstała się z Pawłem Wójcikiem! Nowej miłości szuka na... portalu randkowym

Redakcja PinkWall | 16-01-2020 | skomentuj

Mandaryna rozstała się z Pawłem Wójcikiem! Nowej miłości szuka na... portalu randkowym

AKPA

Oceń


Mandaryna nie ma chyba najlżejszego życia uczuciowego. Najpierw bez pamięci zakochana w Michale Wiśniewskim – ich związek nie przetrwał zbyt długo, mimo bajkowego ślubu. Niedawno dużo mówiono o tym, jak bardzo zakochana jest w Pawle Wójciku. Rozpisywano się, że to związek szczęśliwy, który dużo daje zarówno jednej, jak i drugiej stronie. Okazuje się, że chyba wszystko było wyolbrzymione. Gwiazda nie jest już z Wójcikiem, a pocieszenia postanowiła poszukać… na portalu randkowym.

Przypominamy – to samo zrobił Michał Wiśniewski, kiedy tylko rozwiódł się z Dominiką Tajner. Widocznie to dość popularna metoda na zabliźnienie ran po rozstaniu.

  Zobacz także  


Niedużo wcześniej Czarek z programu Abstrachuje na YouTube, założył profil w aplikacji randkowej, kiedy rozstał się z influencerką Maffashion.

Mandaryna szuka miłości online?

Tancerka nie jest już z Pawłem Wójcikiem. Takie wiadomości pojawiły się między innymi w magazynie „Rewia”. Można tam przeczytać o tym, że wydawało się, że jest ona tak zakochana w Pawle, ale obecnie pojawia się na jednym z portali randkowych, gdzie ewidentnie szuka nowej miłości.

Plotek zapytał Mandarynę o to, czy jest to prawda. Tancerka potwierdziła, ale to było dość lakoniczne wyznanie:

Naprawdę muszę to komentować? Mogę powiedzieć tylko tyle, że nasze drogi faktycznie się rozeszły

 

Marta Wiśniewska i Paweł Wójcik byli parą od 2017 roku. Rzadko pokazywali się razem publicznie, ale czasami można było zrobić im zdjęcie na celebryckim wydarzeniu. Niestety, jak widać – ich drogi się rozeszły.
Dodaj komentarz