Tęskniliście?

Magda Mołek wróciła do "Dzień dobry TVN"! Fani są zachwyceni

Redakcja PinkWall | 30-04-2020 | skomentuj

Magda Mołek wróciła do "Dzień dobry TVN"! Fani są zachwyceni

AKPA

Oceń


Magda Mołek jest lubianą dziennikarką i prezenterką, którą do tej pory można było oglądać zarówno w „Dzień dobry TVN”, jak i w jej programie „W roli głównej”. Pracowała w „DDTVN” przez ponad 14 lat, a jej partnerami byli m.in. Oliver Janiak, Andrzej Sołtysik, Jolanta Pieńkowska czy Marcin Meller. W 2019 roku podjęła jednak decyzję, że chce zająć się swoim programem. Najwidoczniej Mołek zatęskniła za tym, co tak dzielnie tworzyła z innymi w „Dzień dobry TVN”, bo właśnie poinformowała, że wraca! 

 

  Zobacz także  


Magda Mołek znowu w „Dzień dobry TVN” 

Informację o tym, że wraca, przekazała poprzez swoje media społecznościowe. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym wyznała, jak się czuje po roku nieobecności. Jednocześnie poinformowała, że nie wraca do prowadzenia programu, ale zajmie się codziennym przeglądem prasy. W dodatku pierwszy odcinek z jej udziałem odbył się w wyjątkowy dla niej dzień: 

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu

Fani są zachwyceni jej powrotem do śniadaniówki, ale nie kryją zaskoczenia. Nic dziwnego, że widzowie się cieszą - Magda Mołek to uosobienie profesjonalizmu i wszyscy lubili jej występy w programie. 

Przy okazji - 100 lat Pani Magdo! 
Dodaj komentarz