Kim jest?

Klaudia El Dursi - prowadząca "Hotel Paradise". Wiek, wzrost, waga, partner, dzieci, Instagram

Redakcja PinkWall | 25-02-2020 | skomentuj

Klaudia El Dursi - prowadząca "Hotel Paradise". Wiek, wzrost, waga, partner, dzieci, Instagram

AKPA

Oceń


Klaudia El Dursi to uczestniczka programu „Top Model 2019”. Jako pierwsza spośród wszystkich uczestników otrzymała „złoty bilet”. Teraz Klaudia El Dursi będzie prowadziła program „Hotel Paradise”, który emitowany będzie w stacji TVN 7. Kim tak dokładnie jest ta piękna kobieta?

Wszystko o: Klaudia El Dursi

Data i miejsce urodzenia: 1990, Bydgoszcz
Zawód: krawcowa, modelka, prezenterka
Dzieci: Dawid, Jan
Wzrost: 174 cm
Wymiary: 87/63/90 cm
Waga: ok. 57 kg
Instagram: @ klaudia_el_dursi

  Zobacz także  


Kariera

Klaudia El Dursi swoją karierę zaczęła jeszcze jak była nieco młodsza. Niestety, musiała przerwać karierę w modelingu, ponieważ została matką w wieku 20 lat – aby wrócić do tego zawodu marzyła prawie całe życie. Obecnie prowadzi swoją pracownię krawiecką, gdzie tworzy ciuchy na zamówienie – można kupić jej ubrania na specjalnej stronie internetowej.
Wcześniej była fotomodelką i pojawiła się m.in. w „Playboyu”. Ma na swoim koncie kilka ról epizodycznych np. w serialu „Brzydula” czy „Prosto w serce” i filmie - „Jak się pozbyć cellulitu”.
Ma wiele sławnych znajomych np. przyjaźni się z Natalią Siwiec.

Życie prywatne

El Dursi ma dwóch synów: Dawida i Jasia. Drugi syn jest owocem miłości pomiędzy modelką, a jej obecnym partnerem, z którym spotyka się od około 7 lat. Więcej z jej prywatnego życia można oglądać na jej instagramie.
Dodaj komentarz