Co się stało z gwiazdą?

Katy Perry zemdlała na planie "American Idol". Wcześniej było czuć ulatniający się gaz

Redakcja PinkWall | 24-02-2020 | skomentuj

Katy Perry zemdlała na planie "American Idol". Wcześniej było czuć ulatniający się gaz

forbes.com

Oceń


„Idol” w Polsce miał wspaniały start kilka lat temu. Niedawno, kiedy powrócił na antenę, nieliczni zainteresowali się odświeżonym formatem. Zdecydowano więc, po jednej edycji, że więcej nie będzie. Za granicą z kolei „American Idol” to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji i obecnie emitowana jest już 18. edycja. Teraz w jury zasiedli Katy Perry, Luke Bryant czy Lionel Richie. To właśnie od nich zależy los osób, które przychodzą sprawdzić się wokalnie. Czasami jednak podczas nagrania robi się niebezpiecznie…

Przekonała się o tym Katy Perry. Jak donosi portal „Hollywood Life” - gwiazda zemdlała podczas nagrywania jednego z odcinków. Wszystko przez… wyciek gazu.

  Zobacz także  


Katy Perry zemdlała na planie

Stacja ABC, która emituje program „American Idol” pochwaliła się zwiastunem nowego odcinka. Można zobaczyć tam przesłuchania do odcinków na żywo, ale podczas krótkiego materiału widać jak jurorzy rozmawiają o tym, że w powietrzu unosi się dziwny zapach.

Czujecie gaz? To dość intensywne

- zagaiła pozostałych jurorów Katy Perry. Po chwili dodała jeszcze, że od tego zaczyna ją boleć głowa. Sytuacja okazała się poważna – na miejscu wezwano straż pożarną, ewakuowano wszystkich, a później Perry przekazała jedynie, że „nie czuje się najlepiej” i zemdlała.

Jak zakończyła się cała sprawa? Będziecie mogli zobaczyć w nowym odcinku „American Idol”.
Dodaj komentarz