Kim jest?

Disowskyy – miłośnik przerażających gier. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Marta | dnia: 14-10-2020 | skomentuj

Disowskyy – miłośnik przerażających gier. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@dizowskyy

Oceń


Disowskyy jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego kanał osiągnął w 2020 roku blisko 1,66 mln subskrypcji. Był niegdyś graczem e-sportu, a stał się znany przede wszystkim dzięki let’s playom z gier indie horror oraz serii Universe Simulator 2. Nie da się ukryć, że jest wielbicielem gier, które niejednego przyprawiłyby o dreszcze. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Disowskyy

Pełne imię i nazwisko: Przemysław Woźnica
Data urodzenia: 26 kwietnia 1994
Zawód: youtuber
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @dizowskyy

  Zobacz także  

Kariera

Przemysław Woźnica kanał na YouTube o nazwie „Dizowskyy” założył w 2012 roku. Zanim to jednak nastąpiło, prowadził kanał o nazwie „EpicRageTime”. On również był poświęcony grom komputerowym. Youtuber w przeszłości był graczem e-sportu i odnosił na tym polu sukcesy w zagranicznych ligach. Działając od 2012 roku pod pseudonimem Disowskyy zdobył popularność za sprawą swoich let’s playów z krótkich gier indie horror oraz serii z gry Universe Simulator 2. Woźnica w swoich nagraniach pokazuje, że posiada dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Cechuje go między innymi to, że często skupia się na twórcach niezależnych, dzięki czemu wprowadza swoich widzów do nieznanego rejonu świata gier. Tworzy też w ten sposób zupełnie niepowtarzalne treści. Na jego kanale nieraz goszczą znani youtuberzy, tacy jak Blow, Kubson czy Vojtaz.

Życie prywatne

Youtuber mieszka w Zabrzu. Pilnie strzeże swojej prywatności i niewiele wiadomo o jego życiu osobistym. Nie wiemy więc, czy obecnie jest z kimś związany. Woźnica podkreśla, że jest wielbicielem horrorów.
Dodaj komentarz