Kim jest?

Bartłomiej Kasprzykowski - Paweł z "Przyjaciółek". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Patrycja | dnia: 17-11-2022 | skomentuj

Bartłomiej Kasprzykowski - Paweł z "Przyjaciółek". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

AKPA

Oceń


Bartłomiej Kasprzykowski to polski aktor, który wystąpił w wielu popularnych serialach telewizyjnych. Od kilku lat można oglądać go w jednej z kluczowych ról w serialu „Przyjaciółki”. Ale Kasprzykowski ma wiele innych talentów. Jakich? Poznajcie go lepiej! 

Wszystko o: Bartłomiej Kasprzykowski 

Data i miejsce urodzenia: 19 maja 1977, Szczecin
Zawód: aktor, lektor
Partnerka: Tamara Arciuch
Dzieci: Michał (2009), Nadia (2016) 
Wzrost: 182 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @kasprzykowskibartek

Kariera aktorska 

W 2000 roku Kasprzykowski ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie. W latach 2001-2008 był aktorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Współpracował również z teatrem w Lublinie – In Vitro. Na swoim koncie ma kilka nagród za swoje teatralne kreacje. W latach 2005-2007 wcielał się w rolę Wojciecha w serialu „Magda M.”. W 2007 roku grał również w serialu „Halo Hans!”. W latach 2008-2009 grał jedną z głównych ról w serialu „Teraz albo nigdy!”. Od 2012 roku można oglądać go w roli Pawła Strzeleckiego w serialu „Przyjaciółki”. Przez lata wcielał się także w rolę księdza Roberta w serialu „Ranczo”.

 

  Zobacz także  

Pozostałe przedsięwzięcia 

Był finalistą dziewiątej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Zwyciężył w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego następnie był jurorem przez dwa lata. 

Życie prywatne 

Jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. Od mniej więcej 2008/2009 roku jest w związku z Tamarą Arciuch, z którą ma dwoje dzieci: syna Michała, a także córkę Nadię. 
Dodaj komentarz