Kim jest?

Artur Dziambor - prezes partii Wolnościowcy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 25-01-2023 | skomentuj

Artur Dziambor - prezes partii Wolnościowcy. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 pl / Adrian Grycuk

Oceń


Artur Dziambor (a właściwie Artur Erwin Dziambor) urodził się 27 stycznia 1982 w Gdyni. Jest polskim politykiem, nauczycielem i przedsiębiorcą Jest posłem na Sejm IX kadencji a od 2022 roku prezesem partii Wolnościowcy.

Wszystko o: Artur Dziambor

Pełne imię i nazwisko: Artur Erwin Dziambor
Data i miejsce urodzenia: 27 stycznia 1982 / Gdynia
Zawód: polityk / nauczyciel
Żona: żonaty
Dzieci: dwójka
Wzrost: 196 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @arturdziambor

  Zobacz także  

Kariera

Artur Erwin Dziambor kształcił się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni oraz w Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych. W swojej politycznej karierze był członkiem Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego, Unii Polityki Realnej, Prawa i Sprawiedliwości, Kongresu Nowej Prawicy czy partii KORWiN, a od 2022 roku jest prezesem partii Wolnościowcy. Bez sukcesu kandydował w wyborach do Rady Miasta Gdyni, Sejmiku Województwa Pomorskiego V i VI kadencji czy Parlamentu Europejskiego. W 2019 roku wystartował w wyborach parlamentarnych (z ramienia komitetu wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość) i udało mu się uzyskać mandat posła na Sejm IX kadencji.

Życie prywatne

Prywatne życie Artura Dziambora rzadko jest przedmiotem medialnych doniesień. W sieci znaleźć można jednak informacje, że jest żonaty i ma dwójkę dzieci, a wspólne zdjęcia rodziny znaleźć można w mediach społecznościowych.
Dodaj komentarz