Kim jest?

Konrad Berkowicz - poseł na Sejm. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 25-01-2023 | skomentuj

Konrad Berkowicz - poseł na Sejm. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA / konradberkowicz.pl

Oceń


Konrad Berkowicz (a właściwie Konrad Szczepan Berkowicz) urodził się 27 maja 1984 w Krakowie. Jest polskim politykiem i pierwszym wiceprezesem partii Nowa Nadzieja. Od 2019 jest także posłem na Sejm IX kadencji.

Wszystko o: Konrad Berkowicz

Pełne imię i nazwisko: Konrad Berkowicz
Data i miejsce urodzenia: 27 maja 1984 / Kraków
Zawód: polityk
Żona: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @konradberkowicz

  Zobacz także  

Kariera

Konrad Berkowicz studiował na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej zawodowej karierze pracował między innymi w przedsiębiorstwie Comarch. Bezskutecznie kandydował w wyborach do Sejmu VI i VIII kadencji, wyborach do Parlamentu Europejskiego VII, VIII i IX kadencji czy do Rady Miasta Krakowa. W 2019 roku wziął udział w wyborach parlamentarnych z ramienia komitetu wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość i udało mu się uzyskać mandat posła na Sejm IX kadencji.

Życie prywatne

O życiu prywatnym polskiego polityka wiadomo niewiele. Informacje na temat jego obecnej działalności czy podejmowanych inicjatyw można śledzić na przykład za pośrednictwem jego kanałów społecznościowych.
Dodaj komentarz