Kim jest?

Michy Batshuayi - napastnik z Belgii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 24-01-2023 | skomentuj

Michy Batshuayi - napastnik z Belgii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / soccer.ru

Oceń


Michy Batshuayi (a właściwie Michy Batshuayi Tunga) urodził się 2 października 1993 w Brukseli. Jest belgijskim piłkarzem występującym na pozycji napastnika. Obecnie reprezentuje barwy tureckiego klubu Fenerbahçe.

Wszystko o: Michy Batshuayi

Imię i nazwisko: Michy Batshuayi Tunga
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 2 października 1993 / Bruksela
Wzrost: 185 cm
Waga: 76 kg
Żona: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @mbatshuayi

  Zobacz także  

Kariera

Jako junior Michy Batshuayi Tunga występował w klubach takich jak RFC Evere, RUSA Schaarbeek, FC Brussels, RSC Anderlecht czy Standard Liège i to w barwach tego ostatniego zaczął zawodową karierę. W 2014 roku przeniósł się do francuskiego klubu Olympique Marsylia, skąd w 2016 roku przeniósł się do Chelsea. Z londyńskiego klubu był wielokrotnie wypożyczany (do klubów takich jak: Borussia Dortmund, Valencia, Crystal Palace czy Beşiktaş). W 2022 zawodnik ostatecznie opuścił londyński klub i został zawodnikiem innego tureckiego klubu, Fenerbahçe. Michy Batshuayi to także reprezentant Belgii, który w kadrze zaliczył 50 występów.

Życie prywatne

Jego pseudonim to Batsman. Niewiele wiadomo jednak o jego życiu prywatnym, a w mediach społecznościowych chętnie dzieli się on swoją codziennością, co widać na przykład na Instagramie.
Dodaj komentarz