Kto jest wybrankiem?

Ariana Grande obściskuje się z nowym partnerem! [WIDEO]

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Ariana Grande obściskuje się z nowym partnerem! [WIDEO]

stylecaster.com

Oceń


Ariana Grande bardzo szybko rozkochuje w sobie kolejnych mężczyzn, ale równie szybko się z nimi rozstaje. To nie przeszkadza jednak mediom rozpisywać się na temat jej życia prywatnego. Tym razem Grande zaczęła pojawiać się z kimś nowym.
Plotki donosiły, że jej kolejnym wybrankiem został Mikey Foster. Ponoć wokalistka regularnie spotyka się z raperem i nawet niedawno byli razem w Disneylandzie. Brat wokalistki jednak stanowczo zaprzecza. A wideo, które pojawiło się w sieci, potwierdza jego słowa.

Widać na nim jak Ariana czule obdarowuje pocałunkami jakiegoś mężczyznę. Czy to ktoś z show biznesu? Do niedawna wszyscy pewnie wierzyliby, że to właśnie Mikey Foster.

  Zobacz także  


Ariana Grande ma nowego chłopaka?

Jej fani informują, że wideo powstało podczas jej spotkania ze znajomymi. Ariana wybrała się z nimi do jednego z barów w LA, gdzie raczyła się wodą, podczas gdy jej przyjaciele popijali sobie wino. Widać było, że gwiazda doskonale się bawi. W pewnym momencie jej fani zobaczyli coś, co postanowili nagrać i wrzucić do Internetu.

Ariana Grande czule całuje jakiegoś mężczyznę. Niestety, nikt nie rozpoznał partnera 26-latki, więc wychodzi na to, że mężczyzna pochodzi spoza show-biznesu. Czy tym razem jej związek okaże się szczęśliwy?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

“i’ll give y’all a million to get off my nuts”

Post udostępniony przez ariana source (@thankunextera)
Dodaj komentarz