Czy to reklama?

Dagmara Kaźmierska wraca do zdrowia? Pokazała jak idzie rehabilitacja

Redakcja PinkWall | 13-02-2020 | skomentuj

Dagmara Kaźmierska wraca do zdrowia? Pokazała jak idzie rehabilitacja

instagram.com; @queen_of_life_77

Oceń


Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu TTV - „Królowe Życia”. Kiedyś zajmowała się prowadzeniem agencji towarzyskiej. Została zatrzymana w 2009 roku i skazana za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Teraz nie zabiera głosu w sprawie swojej przeszłości i skupia się na tym, co teraz. Mimo wielkiej przemiany – postawiono przed nią kolejne wyzwanie. W 2019 roku „królowa życia” miała poważny wypadek.

25 maja 2019 roku doszło do wypadku, w którym Kaźmierska zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. Doznała naprawdę poważnych obrażeń i czekała ją długa rehabilitacja. Jak teraz czuje się królowa? Wygląda na to, że coraz lepiej.

  Zobacz także  


Dagmara z „Królowych życia"

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała zdjęcie z rehabilitacji. Opis mógłby sugerować, że jest to reklama metody lub miejsca, w którym ma wykonywany zabieg. Widać jednak, że gwiazda ma już się zdecydowanie lepiej.

Kaźmierska bardzo nachwaliła się temu, co obecnie stosuje podczas rehabilitacji:

Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość.
Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji. U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji.

Celebrytka zapewniła swoich fanów, że metoda jest w 100% sprawdzona i poleciła im, aby spróbowali czegoś takiego, jeśli są po poważnych urazach:

MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii

Spróbujecie tego z polecenia Dagmary?
Dodaj komentarz