Jak przebiegł poród?

Aleksandra Żebrowska URODZIŁA! Z Michałem powitali na świecie trzeciego syna

Redakcja PinkWall | 06-08-2020 | skomentuj

Aleksandra Żebrowska URODZIŁA! Z Michałem powitali na świecie trzeciego syna

AKPA

Oceń


Od kilku miesięcy media żyją ciążami i narodzinami kolejnych dzieci celebrytów. Najbardziej media żyły niedawno ciążą Żebrowskiej, która w nietypowy sposób ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Przez cały okres relacjonowała, jak się czuje, a także pokusiła się o bardzo szczere i odważne wyznanie na temat utraconych przez nią ciążach. Na szczęście tym razem wszystko potoczyło się tak, jak powinno i według informatora Pudelka - Żebrowska urodziła. Na świat przyszedł trzeci syn pary, na którego czekają bracia: dziesięcioletni Franciszek i siedmioletni Henryk. 

 

  Zobacz także  


Aleksandra Żebrowska urodziła 

5 sierpnia w mediach pojawiła się informacja, jakoby Aleksandra Żebrowska urodziła swoje trzecie dziecko. Na świat przyszedł kolejny, trzeci już syn, Michała Żebrowskiego i jego ukochanej, pięknej żony. Taką informację przekazał Pudelkowi ich informator, który podkreślił, że wszystko odbyło się zgodnie z planem: 

Chłopiec jest zdrowy

- można przeczytać w zdawkowej relacji źródła Pudelka. Ani Michał Żebrowski, ani Aleksandra Żebrowska nie odnieśli się do tych rewelacji i póki co nie pochwalili się, że na świecie powitali swojego trzeciego syna. Jednak na Instagramie Aleksandry można znaleźć ostatnio dodawane zdjęcia, które opatrywała komentarzem, jakoby jej droga z maluchem pod sercem powoli dobiegała końca. 

Cóż, pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 
Dodaj komentarz