Jak razem wyglądają?

Agnieszka Włodarczyk zakochana! Pokazała nowego partnera. To znany sportowiec

Redakcja PinkWall | 30-07-2020 | skomentuj

Agnieszka Włodarczyk zakochana! Pokazała nowego partnera. To znany sportowiec

AKPA

Oceń


Agnieszka Włodarczyk jest obecna w show biznesie od wielu lat. Już jako młoda dziewczyna pojawiła się na dużych i małych ekranach - w 1997 roku zadebiutowała w filmie „Sara”, a następnie pojawiała się w „13 posterunku”, „E=mc2” czy „Plebanii”. Jest również uzdolniona muzycznie, co niejednokrotnie udowodniła. Dużą sympatię widzów zaskarbiła sobie, kiedy pojawiła się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie miała jednak szczęścia w miłości. Jej poważnym związkiem, jak się wydawało, był ten z Mikołajem Krawczykiem, ale para rozstała się. O ile Krawczyk założył rodzinę, to Włodarczyk była raczej w krótkich związkach. Dzisiaj jest szczęśliwie zakochana! 

Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera 

Jak się okazuje 39-latka jest obecnie szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem został sportowiec - niejaki Robert Karaś. W 2018 roku pobił on rekord świata w triathlonie, a konkretnie w bardzo wymagającej odmianie - Iron Manie (tutaj 3,86 km pływania, 180,2 km jazda na rowerze oraz 41,195 km bieg). 

 

  Zobacz także  


To 31-latek pierwszy pochwalił się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Opatrzył czarno-białą fotografię wymownym opisem dwóch serduszek. Później Włodarczyk udostępniła ją u siebie, dodając, również, emotikonę serca. 

To wywołało lawinę gratulacji od jej fanów i innych internautów. Agnieszka starała się polubić każdą fotografię. 

My również przyłączamy się do życzeń! 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)
Dodaj komentarz