Kim jest?

Toni Collette - gwiazda Na noże. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 10-12-2021 | skomentuj

Toni Collette - gwiazda Na noże. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Toni Collette to australijska aktorka, producentka i piosenkarka. Najbardziej znana z filmu "Szósty zmysł", a także z takich produkcji jak np. "Na noże". Zobaczcie, jak dobrze ją znacie. 

Wszystko o: Toni Collette 

Pełne imię i nazwisko: Toni Collette Galafassi, urodzona jako Toni Collett
Data i miejsce urodzenia: 1 listopada 1972, Sydney, Australia 
Zawód: aktorka, producentka, piosenkarka 
Wzrost:173 cm
Waga: ok. 59 kg 
Partner: Dave Galafassi (mąż od 2003-obecnie)
Dzieci: Sage Florence (2008), Arlo Robert (2011)
Instagram: brak 

Wczesne życie

Toni urodziła się 1 listopada 1972. Ma dwóch młodszych braci. Wychowywała się w Sydney. Od dziecka uwielbiała taniec i śpiew, a także aktorstwo. Pierwszą rolę zagrała w szkolnym przedstawieniu "Godspell". 

  Zobacz także  

Kariera

Jej debiutem była produkcja "A Country Practice", gdzie zagrała w jednym odcinku jako Tracy. Póżniej grała niewielkie role, ale tak naprawdę prawdziwą popularność zdobyła w momencie, w którym wystąpiła w produkcji "Szósty zmysł" u boku Bruce'a Willisa. Grała również w takich produkcjach jak "Był sobie chłopiec", "Wieczór" czy "Na noże". 

Życie prywatne 

Kiedy zaczynała jako aktorka, nie mogąc sobie poradzić z popularnością, wpadła w zaburzenia odżywiania (bulimia), a także zaczęła miewać ataki paniki. W 2002 roku poznała muzyka Dave'a Galafassiego, za którego wyszła w 2003 roku. Mają dwójkę dzieci: Sage Florence, córkę urodzoną w 2008 roku, a także syna - Arlo Roberta, który przyszedł na świat w 2011 roku.  
Dodaj komentarz