Posypało się mnóstwo gratulacji

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ZOSTALI RODZICAMI! Zdradzili imię córeczki...

Redakcja PinkWall | 15-01-2020 | skomentuj

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ZOSTALI RODZICAMI! Zdradzili imię córeczki...

AKPA

Oceń


To jedna z najbardziej medialnych ciąż – mowa o dziecku Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Chociaż są bardzo młodzi, zdecydowali się na dziecko, motywując swoją decyzję tym, że maluch będzie miał fajnych, młodych rodziców. Oboje również wywodzą się z wielodzietnych rodzin, więc stąd ich decyzja o wczesnym rodzicielstwie. Nie mogli doczekać się aż na świat przyjdzie ich córeczka – w rozmowie z Pudelkiem młoda wokalistka zdradziła, że zdarzy się to właśnie w styczniu.

W grudniu można było więc obejrzeć sobie na ich mediach społecznościowych zdjęcia z Baby Shower, a także zerknąć na wystrój pokoiku, który czeka, aby przyjąć nową lokatorkę.

  Zobacz także  


We wtorek 14 stycznia po południu Jan Dąbrowski podzielił się z fanami, że on i Sylwia powitali na świecie owoc swojej miłości.

Sylwia Przybysz zdradziła imię córki

Według relacji, które rodzice wrzucili na swoje profile na Instagramie, dziewczynka obudziła ich koło 5 rano, aby dopiero o 10:27 przyjść na świat. Oboje podkreślają jak bardzo są wdzięczni za jej narodziny i jak bardzo się z tego cieszą.

Młoda mama na swoim Instagramie zdradziła imię dziewczynki – nazwali ją Pola. Według danych, które podała: waży 2970 gramów i mierzy 54 centymetry.

Morze gratulacji

Oczywiście nie zabrakło gratulacji od sławnych cioć i wujków (choć zdecydowanie cioć). Gratulacje złożyli między innymi Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Magda Bereda, Gosia Andrzejewicz, Maffashion czy Ola Nowak.

Ciekawe czy ktokolwiek ze składających gratulacje będzie się też tak rwał do pomocy w opiece nad maleństwem. ;)
Dodaj komentarz