Kim jest?

SA Wardega – znany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Redakcja PinkWall | 09-09-2020 | skomentuj

SA Wardega – znany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@sawardega

Oceń


Sylwester Wardęga jest polskim youtuberem, niezależnym twórcą filmowym oraz performerem. Jego kanał jest jednym z najpopularniejszych w kraju i ma ponad 3,6 mln subskrybentów. Youtuber prowadzi również drugi kanał o nazwie „WATAHA – Krulestwo”, który posiada blisko 531 tys. subskrybentów. Największą popularność zdobył dzięki filmikowi „Mutant Giant Spider Dog”. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: SA Wardega

Pełne imię i nazwisko: Sylwester Wardęga
Data i miejsce urodzenia: 31 grudnia 1989, Mława
Zawód: youtuber
Partner: Monika Kołakowska
Dzieci: brak
Wzrost: 171 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @sawardega

  Zobacz także  


Kariera

Sylwester Wardęga działalność na YouTube rozpoczął w 2011 roku. Zaczął wówczas publikować w serwisie nagrania, w których zajmuje się głównie tak zwanym prankowaniem. Do jego najsłynniejszych nagrań należą „Mutant Giant Spider Dog”, w którym wystąpiła jego suczka Chica przebrana za pająka, czy „Trener policji”, w którym Wardęga postanowił przetestować poziom sprawności fizycznej polskich funkcjonariuszy. Youtuber zazwyczaj występuje przebrany za różne postacie. Wcielał się już między innymi w Spidermana, Slendermana, Gandalfa oraz Waltera White’a z „Breaking Bad”. Warto dodać, że Wardęga swoją popularność wykorzystuje do szczytnych celów. Zorganizował akcję Rekordowa Miska, której celem było zebranie karmy dla psów ze schronisk. Z kolei przebrany za Świętego Mikołaja pomagał też bezdomnym.

Życie prywatne

Obecnie Sylwester Wardęga mieszka w Delhi w Indiach. Jest związany z trenerką Moniką Kołakowską. Partnerka popularnego youtubera również zajmuje się publikowaniem w sieci filmików, w których przedstawia zestawy ćwiczeń.
Dodaj komentarz