Kim jest?

Rebel Wilson - gwiazda Pitch Perfect. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

Patrycja | dnia: 26-03-2021 | skomentuj

Rebel Wilson - gwiazda Pitch Perfect. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

flickr.com

Oceń


Rebel Wilson to australijska aktorka sceniczna i filmowa, a także scenarzystka i producentka. Najbardziej znana jest ze swoich ról w takich produkcjach jak "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie!". Jak dobrze znacie Rebel Wilson? Sprawdźcie koniecznie! 

Wszystko o: Rebel Wilson 

Pełne imię i nazwisko: Rebel Melanie Elizabeth Wilson, a właściwie Melanie Elizabeth Bownds 
Data i miejsce urodzenia: 2 marca 1980, Sydney 
Zawód: aktorka 
Partner: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: 159 cm
Waga: ok. 75 kg 
Instagram: @rebelwilson

Życiorys 

Zanim Rebel została aktorką - swoje życie wiązała z prawem. Ukończyła więc prawo na University of New South Wales. Później uczęszczała na Australian Theatre for Young People, gdzie uczyła się aktorstwa. Później przeprowadziła się do Stanów, gdzie kontynuowała naukę. 

  Zobacz także  

Kariera 

Swoją karierę aktorską rozpoczynała na deskach Sydney Theatre Company. Na ekranie pierwszy raz pojawiła się w 2003 roku, w filmie "Fat Pizza". Potem kilkukrotnie pojawiała się w serialach telewizyjnych. Sławę przyniosła jej rola w "Pitch Perfect". Na swoim koncie ma jeszcze role w takich filmach jak "Jak to robią single", "Jojo Rabbit" czy "Jak romantycznie!". 

Życie prywatne 

Rebel Wilson właśnie bardzo mocno postawiła na pracę nad swoją sylwetką. Całkowicie się zmieniła! Do niedawna była w związku z 29-letnim milionerem - Jacobem Buschem. Niestety, ich związek się rozpadł. 

 
Dodaj komentarz