Kim jest?

Chris Evans - czyli Kapitan Ameryka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Patrycja | dnia: 19-03-2021 | skomentuj

Chris Evans - czyli Kapitan Ameryka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Materiały promocyjne filmu Kapitan Ameryka

Oceń


Chris Evans to amerykański aktor i producent filmowy, który najbardziej znany jest ze swojej roli Kapitana Ameryki w filmach Marvela. Ma na swoim koncie jednak dużo więcej niesamowitych ról. Co jeszcze go interesuje? Ile o nim wiemy? Sprawdźcie koniecznie! 

Wszystko o: Chris Evans 

Pełne imię i nazwisko: Christopher Robert Evans 
Data i miejsce urodzenia: 13 czerwca 1981, Boston 
Zawód: aktor, reżyser, producent filmowy 
Partnerka: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: 183 cm 
Waga: ok. 88 kg 
Instagram: @chrisevans

Wczesne lata 

Urodził się w Bostonie. Ma korzenie włoskie i irlandzkie. Jego mama jest tancerką i dyrektorką artystyczną, a ojciec lekarzem dentystą. Ma troje rodzeństwa - starszą siostrę Carly, młodszego brata Scotta i młodszą siostrę Shanę. Jego rodzice rozwiedli się w 1999 roku. 

Występował w wielu przedstawieniach szkolnych i od tego momentu wiedział, w którą stronę chce iść. Studiował aktorstwo w Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. 

  Zobacz także  

 

Kariera 

Na ekranie zadebiutował w dramacie "Nasz nowy dom". Później często pojawiał się w serialach telewizyjnych. Prawdziwa kariera zaczęła się od filmu "Komórka" z 2004 roku. Grał również w takich produkcjach jak "Królowie ulicy", "Kapitan Ameryka" czy "Na noże". Teraz częściej gra w filmach niż serialach. Wielokrotnie wybierano go jako najseksowniejszego mężczyznę w różnego rodzaju magazynach. 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Chrisa Evansa. Wygląda jednak na to, że wciąż jest do wzięcia! 
Dodaj komentarz